Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XILICA XP-4080 problem z podłączeniem.

23 Gru 2010 09:32 2161 8
  • Poziom 10  
    Witam.
    Posiadam XILICA XP-4080 podłączyłem do komputera stacjonarnego przez kabel usb i wszystko chodzi z XConsole 9.02. Mam problem z podłączeniem przez kabel w laptopie i nie mogę połączyć przez ROUTER bezprzewodowo. Może ktoś pomoże????
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dzięki bardzo. Zobaczę jak to pójdzie w ten sposób i dam znać. Może przed świętami mi jeszcze się uda.
    Najlepszego wesołych świąt.
  • Poziom 10  
    Połączenie z laptopem udane. Poppin posłuchałem twojej rady i chodzi. Błąd, który robiłem to nie wyłączałem programu po przestawieniu ustawień. Zostaje tylko router. Jeśli się nie uda to będę podchodził z laptopem i korygował ustawienia. Ale nie powinno być już problemu, będę próbował do skutku. Jeszcze raz dziękuję bardzo za podpowiedź.
  • Poziom 35  
    Nie ma problemu z podłączeniem routera i sterowanie procesorem przez WiFi. Polecam TP Link WR340G.
  • Poziom 10  
    Nie mogę połączyć bezprzewodowo. Zrobiłem tak jak mówiłeś. Zobaczę jeszcze na innym routerze ten co mam to PENTAGRAM.
  • Poziom 10  
    Poppin chodzi przez wifi. Błąd który robiłem to np. ip w programie 192.168.1.102 tak pokazuje a w xlice ustawiając takie same ip 192.168.001.102 zmiana w programie z 1 na 001 tego ip załatwiła sprawę. Dzięki bardzo do miłego....