Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

touchpad (hp probook 4520s)

klaudiak16 23 Dec 2010 14:07 31255 6
 • #1
  klaudiak16
  Level 2  
  mam problem z touchpadem, chyba niechcący coś nacisnęłam na klawiaturze (tak mi się wydaje) i teraz touchpad mi nie działa, świeci się na nim taka pomarańczowa mała lampeczka, dodam jeszcze, że przy wyborze użytkowników ta lampeczka się nie świeci i tauchpad działa. co mam zrobić?
 • #3
  $Przemek$
  Level 19  
  Podłącz zew. mysz i w panelu sterowania -> Mysz w zakładce Synaptica włącz Touchpad.
 • #4
  piotrekmisk
  Level 12  
  Touchpad włącza i wyłącza się poprzez kliknięcie dwukrotnie w tą lampkę co świeci na pomarańczowo jak jest wyłączony(ta kropka w lewym górnym rogu tuchpada)

  A tak swoją drogą to ciekawe kto coś takiego wymyślił.
 • #5
  Doom
  Level 18  
  to jest bardzo dobra rzecz :) Pomyśl że przy częstym pisaniu na laptopie, dostał byś ***** jakby Ci co chwile palec przelatywał po touchpadzie i kursor leciałby gdzieś w środek tekstu... To jest właśnie po to żeby można było spokojnie pisać.
 • #6
  piotrekmisk
  Level 12  
  Nie chodzi mi o sam fakt włączania i wyłączania touchpada, ale o to iż ciężko się zorientować jak to się robi.Mi przypadkowo się wyłączał kilka razy, ale włączyć już nie potrafiłem;) trzeba by najpierw instrukcje przeczytać, żeby na to wpaść.
 • #7
  Doom
  Level 18  
  Teoretycznie producent zakłada, że każdy użytkownik zanim zacznie korzystać z nowo zakupionego produktu przeczyta instrukcję obsługi :)