Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

touchpad (hp probook 4520s)

23 Gru 2010 14:07 28858 6
  • Poziom 2  
    mam problem z touchpadem, chyba niechcący coś nacisnęłam na klawiaturze (tak mi się wydaje) i teraz touchpad mi nie działa, świeci się na nim taka pomarańczowa mała lampeczka, dodam jeszcze, że przy wyborze użytkowników ta lampeczka się nie świeci i tauchpad działa. co mam zrobić?
  • Poziom 25  
    Naciśnij palcem na ten symbol lampki - powinien się zmienić na niebieski i touchpad powinien zacząć działać.
  • Poziom 19  
    Podłącz zew. mysz i w panelu sterowania -> Mysz w zakładce Synaptica włącz Touchpad.
  • Poziom 12  
    Touchpad włącza i wyłącza się poprzez kliknięcie dwukrotnie w tą lampkę co świeci na pomarańczowo jak jest wyłączony(ta kropka w lewym górnym rogu tuchpada)

A tak swoją drogą to ciekawe kto coś takiego wymyślił.
  • Poziom 18  
    to jest bardzo dobra rzecz :) Pomyśl że przy częstym pisaniu na laptopie, dostał byś ***** jakby Ci co chwile palec przelatywał po touchpadzie i kursor leciałby gdzieś w środek tekstu... To jest właśnie po to żeby można było spokojnie pisać.
  • Poziom 12  
    Nie chodzi mi o sam fakt włączania i wyłączania touchpada, ale o to iż ciężko się zorientować jak to się robi.Mi przypadkowo się wyłączał kilka razy, ale włączyć już nie potrafiłem;) trzeba by najpierw instrukcje przeczytać, żeby na to wpaść.
  • Poziom 18  
    Teoretycznie producent zakłada, że każdy użytkownik zanim zacznie korzystać z nowo zakupionego produktu przeczyta instrukcję obsługi :)