Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HD 5000 Cyfrowego Polsatu - resetuje się na kanałach HD!

23 Gru 2010 16:14 3285 3
 • Poziom 10  
  Witam.
  Na wstępie chciałem zaznaczyć, że wiem, iż dekoder HD5000 Cyfrowego Polsatu jest badziewiem, dlatego posty informujące mnie o tym raczej proszę sobie podarować. Ale do rzeczy...
  Czy ktokolwiek z Was, forumowicze, ma podobny jak ja problem, który polega na tym, że dekoder sam z siebie się resetuje podczas oglądania kanałów HD (domyślnie 100-116 bodajże) i włącza na innym kanale (u mnie 90 - Discovery)? Jest to dość irytujące i zastanawiam się, czy nie oddać dekodera do punktu sprzedaży... Wprawdzie stało się tak po aktualizacji softu, dlatego nie jest on zapewne bez winy, jednakże dla własnego spokoju wolę zapytać.
  Z góry dziękuję za odpowiedzi,
  Wesołych Świąt dla wszystkich! :D
 • Poziom 33  
  Witam, powinieneś zadzwonić do punktu obsługi klienta. Jeśli oni nie pomogą to oddaj dekoder do punktu sprzedaży. Ja jakoś nigdy z nim nie miałem problemu nawet po aktualizacji softu.
 • Poziom 10  
  Nie będę tracił $ na zbędne telefony, przez które i tak mi nie pomogą. Oddaję dzisiaj i napiszę, czy na świeżym egzemplarzu nie mam już tego problemu. Bo raczej nie ma na to wpływ reszta instalacji, prawda? Do tej pory działała bez zarzutów...
 • Poziom 10  
  Okazało się, że problem tkwi w zbyt słabym sygnale, niestety czasza 50cm to zbyt mało, żeby móc się rozkoszować jakością HD bez żadnego stresu. ;) Także problem uważam za rozwiązany, na 80-tce jest bardzo rozsądnie, bez najmniejszych problemów. :)