Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane I zablokowane drzwi i ich rozebranie

SilenttHunter 23 Dec 2010 16:52 12828 6
    SilenttHunter
    Level 9  
    Witam mam taki problem nie mogę otworzyć tylnych drzwi od zewnątrz w mojej megance z 1999, mam centralny zamek ale "cypek" w nich się podnosi normalnie ale jak próbuje otworzyć od zewnątrz to tak jak by były zamknięte. Od wewnątrz się otwierają normalnie... znaczy otwierały bo zrobiłem najgłupszą możliwą rzecz i sądziłem że to może coś z blokadą na dzieci, przełączyłem, zamknąłem i teraz nie otwierają się od żadnej strony :? . Może ktoś wie co to może być? I jak rozebrać te drzwi krok po kroku tak żeby nic nie pourywać. Dodam że okno mam na korbkę i bez głośnika. POMOCY!
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
  • Helpful post
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Dodam że na pewno wyłamał się plastik który trzyma blaszkę który jest wciśnięty na pręt klamki. Można to naprawić, nita 4 albo 5 zastosować, zaciągnąć go ale nie do końca - tak aby blaszka luźno pracowała, uciąć zryw od nita i gotowe.
    SilenttHunter
    Level 9  
    Renault Megane I zablokowane drzwi i ich rozebranie
    Udało się rozebrać i okazało się że pękł plastik łączący drut od otwierania z klamką. Przemo chyba mówimy o innych typach klamki bo to co widziałem na allegro i to co mam w samochodzie nijak ma się do mnie, wszędzie są z jakimiś blaszkami a Ja mam coś takiego jak na zdjęciu(też z allegro) tylko nie mam tej fajniej śrubki z nakrętką tylko ów pęknięty plastik. Ale też ten drut jest gwintowany i jest na nim nakrętka tylko że ma taki plastik łączącym dziurkę w klamce z nim. Może mi ktoś wyjaśni jak to jest może się mylę? pewnie będzie ciężko to dostać chyba że kupie całość z allegro.
  • Helpful post
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    No właśnie o tym plastiku mówiłem, na tym zdjęciu ktoś właśnie tan plastik zastąpił śrubą, a ja pisałem o zastąpieniu nitem :)
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    SilenttHunter
    Level 9  
    Nitownicy nie mam to zrobi się tak jak na zdjęciu na śrubkę.
    Dziękuję za pomoc pozdrawiam.