Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera.

rudy2.0 23 Gru 2010 17:34 4461 2
  • Witam.
    Zaprezentuje wam mój wzmacniacz na bazie TDA2030 w obudowie po zasilaczu komputerowym.
    Płytka wzmacniacza została wygrzebana ze starych gratów, końcówka z allegro za 4zł, transformator ze starej wieży Philipsa, do zasilania tego cuda użyłem napięć:
    Wzmacniacz 25V po wyprostowaniu
    Wiatrak 10,5V(powinno być 12 ale jest w miarę dobrze)
    Mostek prostowniczy i kondensator 4700/25v które posłużyły do zasilenia wzmacniacza są ze jakiejś starej płytki z wieży, potencjometr oraz radiator ze starego wzmacniacza. Główny przewód zasilający ze starego biedronkowego przedłużacza a obudowa z niedziałającego zasilacza komputerowego. Całość zasila kolumnę Tonsila z odzysku.
    Gra dość dobrze i jestem z tego zadowolony. Jednym słowem całość pochodzi z odzysku :)
    A teraz zdjęcia.
    Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera. Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera. Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera. Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera.
    Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera. Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera. Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera. Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera.
    Wzmacniacz mono na TDA2030 w obudowie zasilacza z komputera.
    Sorry za jakość.
    Podziękowania dla xojciectadeuszx za dobre rady.

Fajne!
  • #2 23 Gru 2010 17:45
    goldi74
    Poziom 43  

Całkiem fajnie Ci to wyszło. Mogłeś jednak dla wejścia i wyjścia sygnału zastosować jakieś gniazdka.

• #3 23 Gru 2010 17:50
    rudy2.0
    Poziom 9  

Dzięki, chciałem upchnąć gdzieś te wejścia ale miejsca już nie było.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo