Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kamerę cofania wybrać?

Arek84 23 Gru 2010 17:36 3340 2
  • #1 23 Gru 2010 17:36
    Arek84
    Poziom 16  

Witam
    Interesuje mnie kamera cofania do audi a4 b5 avant, podłączona będzie do JVC kw-avx730. W serwisach aukcyjnych jest przynajmniej kilka stron takich kamer, każda w opisie jest najlepsza:D
    Interesuje mnie taka która na prawdę będzie w miarę porządna, głównie chodzi o jakość wykonania bo przecież nie potrzebuję nie wiadomo jakiego obrazu, ma to tylko ułatwić parkowanie w ciasnych miejscach a nie chcę cofać ślepo wierząc kamerze. Zauważyłem że sporo kamer ma linie z podziałkami na metry, ale czy to nie ma znaczenia czy zamontuje ją pod zderzakiem, za szybą czy w zderzaku? Nie mam tez pomysłu gdzie ją założyć.
    I ostatnie pytanie, zasilanie chcę wziąć z lampy wstecznego, czy nie obciąży to jakoś instalacji?

0 2
  • #2 23 Gru 2010 18:59
    Grzegorz Siemienowicz
    Poziom 36  

Kup firmową chyba że chcesz się później tak jak ja wkurzać.
    Założyłem dalekowschodni wynalazek zamiast kamery Clarion-a (nie chciało mi się bawić z wtyczką aby podłączyć do stacji Kenwood-a) efekt :
    Kolory są mniej więcej -> to akurat tylko wkurza ;
    Zimą przez pierwsze 15 minut w ogóle nie pokazuje obrazu (jak się rozgrzeją układy to owszem) ;
    Linie są namalowane na kamerze i wątpię abyś je kalibrował po zamontowaniu do samochodu.
    Wiem, że kamery Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer, VDO, Zenec kosztują trochę więcej ale ...... twoje auto też kosztowało więcej niż trabant gdyż więcej oferuje.
    Drugi raz u siebie na 100% nie zamontuje skośnookiego wynalazku.

0
  • #3 24 Gru 2010 12:40
    Arek84
    Poziom 16  

dzięki tam myślałem...

0
  Szukaj w 5mln produktów