Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows XP restart przy probie logowania systemu

Cullen 24 Gru 2010 16:01 1926 7
  • #1 24 Gru 2010 16:01
    Cullen
    Poziom 8  

Tak jak w temacie laduje sie system i po chwili resetuje , ogolnie wydaje mi sie ze trzeba odpalic konsole odzyskiwania z plyty XP i zrobic "chkdsk" ale jest problem bo laptop nie ma cd-rom'u (laptop HP Mini 1099ew )

znalazlem temat z instalacja z usb ale nie jestem piewien czy odpale przez to konsole

Code:
    http://walendowski.com/2009/02/19/instalacja-windows-xp-z-usb-pendrive-a-karty-pamieci-flash/

Moze mi ktos powiedziec jak mniej wiecej mam naprawic ten problem ? (jak wlaczyc chkdsk )

pozdrawiam

Proszę poprawić niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" Windows XP restart przy probie logowania systemu Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]

0 7
  • #3 24 Gru 2010 22:54
    mikekrk
    Poziom 9  

A nie masz partycji odzyskiwania systemu? Jeśli komputer był dostarczony z Windows XP to masz na pewno, chyba, że usunąłeś :)

Instalacja z Pena jest bezproblemowa, ściągnij z MS narządzie do tworzenie bootowalnego pendrive i już :)

0
  • #4 26 Gru 2010 04:03
    Cullen
    Poziom 8  

chciałbym odpalić tylko konsole z usb , ale dalej nie wiem jak to zrobić ...

0
  • #5 26 Gru 2010 07:01
    entermen
    Poziom 31  

Witam.
    Czy kolega Cullen próbował uruchomić system w trybie awaryjnym (f8 na starcie)?

0
  • #6 27 Gru 2010 12:24
    Cullen
    Poziom 8  

tak , i dalej to samo nie można nic zrobić .
    btw co z ta konsola jak ja odpalić z usb .

jak przygotować bootowalnego pendrive z systemem xp ?
    jakies sprawdzone metody ?

0
  • #7 27 Gru 2010 12:32
    Matuzalem

Poziom 43  

Cullen - łaskaw bądź zainteresować się i wdrożyć to o czym w pkt 14 i 15 Regulaminu napisano.

PS.
    Skąd wniosek, że w konsoli ma być chkdsk, a nie np. expand użyty?

0
  • #8 27 Gru 2010 16:53
    Cullen
    Poziom 8  

miałem tak pare razy na stacjonarnym zrobiłem chkdsk naprawiło błędy i wszystko było ok .

Albo doprowadzisz swe posty do stanu zgodnego z zasadami pisowni, albo spotkają Cię regulaminowe konsekwencje. [M]

0
  Szukaj w 5mln produktów