Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SGH-D900i Podświetlenie ekranu gaśnie dopiero po chwili.

zi.ko 25 Dec 2010 10:21 1663 7
    zi.ko
    Level 26  
    W Samsungu D900i po zamknięciu klawiatury, obraz na wyświetlaczu wyłącza się ale podświetlenie ekranu świeci nadal przez jakiś czas. Jeśli zostawię telefon nie zsunięty to podświetlanie wyłączy się razem z obrazem, podobnie gdy nie rozsuwam klawiatury. Do wczoraj po zamknięciu podświetlenie też gasło razem z obrazem. Czy będzie to wina taśmy? czy styku informującego o zamknięciu/otwarciu? a może to wina oprogramowania?
    alien99
    Level 24  
    zrób najpierw reset *2767*3855# i sprawdź czy pomoże jeśli nie to wtedy podmień taśme i zobacz.
    tomkomserwis
    Level 13  
    Witam, ja obstawiam że jest to wina taśmy opis Twojego problemu wskazuje na to, osobiście proponuje ją wymienic i pochwaić sie rezultatami z pewnością będą pozytywne :) Pozdrawiam
    zi.ko
    Level 26  
    Dzięki za odpowiedź. Chętnie wypróbuję resetu tylko obawiam się, że mogę utracić dane. Tak było jak kiedyś resetowałem Siemensa SX1, kasowało się wszystko co nie było zapisane na karcie.
  • Helpful post
    alien99
    Level 24  
    jeśli zrobisz reset to on usuwa wszystkie twoje dane. jeśli obawiasz sie resetu to wymień najpierw taśme jeśli pomoże to masz problem z głowy a jesli nie to wtedy zrób reset tylko zgraj sobie wcześniej wszystkie dane.
    zi.ko
    Level 26  
    Problem wydaje się rozwiązany. Teraz nic nie wyświetla, czasem obraz się pojawia. To chyba potwierdza usterkę taśmy. Dziękuję wszystkim za pomoc.
    alien99
    Level 24  
    no to na 100% już wiesz że trzeba wymienić taśme :)
    zi.ko
    Level 26  
    Po wymianie taśmy wszystkie objawy ustąpiły. Dziękuję wszystkim jeszcze raz.