Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tuner sat i spliter kupić do cyfry+?

25 Gru 2010 16:08 4453 8
  • Poziom 20  
    Cześć potrzebuje pomocy w wyborze tunera sat i splitera do cyfry +.Chodzi o to że, mam tuner ferguson AF6318 i wykupiony abonament cyfry.Chcę dokupić tuner i spliter aby oglądać niezależnie cyfrę w drugim pokoju.Problem w tym że po przeglądnięciu forum mam mętlik w głowie.Nie wiem jaki spliter będzie działał bezproblemowo z obecnym tunerem i jaki tuner kupić.Czy może mi ktoś doradzić w wyborze sprawdzonego splitera który będzie działał bezproblemowo chodzi mi o spliter przewodowy.Proszę o pomoc.
  • Poziom 23  
    Ze względu na wymianę kart po nowym roku proponuję Ci na razie się powstrzymać od zakupu. Teraz większość będzie Ci działać bezproblemowo do końca stycznia a później to już zagadka...
  • Poziom 16  
    A czemu chcesz przewodowy? Teraz za niewielkie pieniąchy możesz kupic bezprzewodowkę
  • Poziom 20  
    Wydaje mi się że przewodowy jest dużo tańszy i pewniejszy jeśli chodzi o połączenie.A jeśli chodzi o wymianę kart to wymiana będzie miała też wpływ na dekoder ?Bo mój ferguson czasami nie odczyta karty i programy znikają wtedy dzwonie do serwisu cyfry obsługa robi reset i wszystko działa.Nie wiem czy to wina tunera czy oprogramowania.Ciekawe co będzie po zmianie kart czy tuner będzie działał.A co do tunera który chcę kupić przyglądałem sie modelom opticum z wejściem usb co sądzicie o tych tunerach ?Jeszcze jedno pytanie jest możliwość podłączenia fergusona i nowy tuner pod pc żeby komputer działał jak spliter i dzielił uprawnienia?
  • Poziom 23  
    Przecież sam możesz dokonać reaktywacji karty przez ICA... Poza tym gorąco zachęcam do wejścia na portal forum.dvhk.pl. Tam uzyskasz wszelkie informacje.
  • Poziom 20  
    anddd napisał:
    Przecież sam możesz dokonać reaktywacji karty przez ICA... Poza tym gorąco zachęcam do wejścia na portal forum.dvhk.pl. Tam uzyskasz wszelkie informacje.

Witam. Dzięki za zainteresowanie tematem. Chciałbym się zarejestrować na stronie dvhk, ale nie mogę, ponieważ coś jest zablokowane przez administratora. Możliwe źe strona nie działa?
  • Poziom 16  
    Problem możesz mieć również z kartą,proponowałbym wymiane karty u dystrybutora.Jesli okaże się że problem jest po stronie tunera to możesz w ramach umowy kupić sobie dekoder sagem za 1zł.
  • Poziom 10  
    Ja uzywam kablowego splittera na atmach, nazywa sie Small+ czy jakos tak, dziala ze wszystkimi tunerami do cyfry jakie testowalem.
  • Poziom 20  
    Dziękuje za odpowiedzi. Kolega anddd ma racje poczekam z zakupami wszystko chyba niedługo powinno się wyjaśnić.Pozdrawiam