Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka kuchenka wolnostojąca gaz-elektr 50 cm

25 Gru 2010 17:01 3893 5
  • Poziom 10  
    Witam,

Proszę o poradę w sprawie zakupu kuchenki.
    Musi spełniać następujące założenia:
    - być wolnostojąca
    - szerokość 50 cm
    - inox
    - musi mieć pokrywę
    - palniki gazowe + piecyk elektryczny
    - zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
    - wygodny do mycia piekarnik i ruszt (łatwo zdejmowalny)
    - być możliwie niezawodna

Wstępnie w sklepie polecono nam Mastercook KGE 3485 X FUTURE.

Jako ważne elementy podkreślono "katalizę" jako coś ułatwiającego czyszczenie piekarnika i teleskopowe prowadnice. Czy te elementy rzeczywiście są użyteczne?

Chciałabym też prosić o opinię o różnych producentach. Czy rzeczywiście warto stawiać na Mastercooka? Jak wygląda serwis, nie ma z nim w Polsce kłopotu?

Dziękuję z góry za wszystkie porady i świątecznie pozdrawiam,

Joanna
  • Poziom 21  
    Witam ja mam kuchenke firmy ARISTON ma zabezpieczenie wyłączenia gazu przed zalaniem palnika elektroniczne zapalanie piekarnik elektryczny z 12 funkcjami zegar elektroniczny gril latwy do czyszczenia .Mam go 2 lata i działa bez zarzutów jesstem z niego zadowolony pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    jopop,moim zdaniem Masercook KGE 3485X FUTURE to bardzo dobry wybór,w niej jest tak,że temperaturę piekarnika ustawiasz za pomocą zegara,a kuchenka Mastercook KGE 3445X FUTURE ma zegar na środku z 6 przyciskami temperaturę piekarnika ustawia się w niej ręcznie za pomocą termoregulatora,ma zegar trochę zbliżony do wersji Masercook 3400 Elegance,też świetny model.podaję Ci cemy w RTV Euro AGD kuchenka MAstercook KGE 3485 X FUTURE kosztuje 1700-1800 zł.,a model KGE 3445X FUTURE w przedziale 1400-1450 zł.Pozdro.
  • Poziom 9  
    Witam.
    Może to nieco "odgrzany kotlet" ale wtrącę słówko... Jestem na etapie wymiany sprzętu AGD ale przez ostatnie 14 lat użytkowałem kuchnię gazowo-elektryczną AMICA z pełnym sterowaniem elektronicznym. Teraz to już nie robi wrażenia ale w tamtych czasach to był niezły "odjazd"... Pomny niezawodności tego sprzętu jak również pełnego zadowolenia pozostaję przy tej marce w kwestii wymiany sprzętu.
    :)
  • Poziom 12  
    daktyl 72,zgadzam się z Tobą kidyś te sprzęty były niezawodne.A Ty chcesz zmienić na kuchenke do zabudowy czy dalej wolnostojącą chcesz kupić?