Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka kuchenka wolnostojąca gaz-elektr 50 cm

jopop 25 Dec 2010 17:01 4025 5
 • #1
  jopop
  Level 10  
  Witam,

  Proszę o poradę w sprawie zakupu kuchenki.
  Musi spełniać następujące założenia:
  - być wolnostojąca
  - szerokość 50 cm
  - inox
  - musi mieć pokrywę
  - palniki gazowe + piecyk elektryczny
  - zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
  - wygodny do mycia piekarnik i ruszt (łatwo zdejmowalny)
  - być możliwie niezawodna

  Wstępnie w sklepie polecono nam Mastercook KGE 3485 X FUTURE.

  Jako ważne elementy podkreślono "katalizę" jako coś ułatwiającego czyszczenie piekarnika i teleskopowe prowadnice. Czy te elementy rzeczywiście są użyteczne?

  Chciałabym też prosić o opinię o różnych producentach. Czy rzeczywiście warto stawiać na Mastercooka? Jak wygląda serwis, nie ma z nim w Polsce kłopotu?

  Dziękuję z góry za wszystkie porady i świątecznie pozdrawiam,

  Joanna
 • #2
  boguslaw robak
  Level 21  
  Witam ja mam kuchenke firmy ARISTON ma zabezpieczenie wyłączenia gazu przed zalaniem palnika elektroniczne zapalanie piekarnik elektryczny z 12 funkcjami zegar elektroniczny gril latwy do czyszczenia .Mam go 2 lata i działa bez zarzutów jesstem z niego zadowolony pozdrawiam.
 • #3
  david-92
  Level 12  
  jopop,moim zdaniem Masercook KGE 3485X FUTURE to bardzo dobry wybór,w niej jest tak,że temperaturę piekarnika ustawiasz za pomocą zegara,a kuchenka Mastercook KGE 3445X FUTURE ma zegar na środku z 6 przyciskami temperaturę piekarnika ustawia się w niej ręcznie za pomocą termoregulatora,ma zegar trochę zbliżony do wersji Masercook 3400 Elegance,też świetny model.podaję Ci cemy w RTV Euro AGD kuchenka MAstercook KGE 3485 X FUTURE kosztuje 1700-1800 zł.,a model KGE 3445X FUTURE w przedziale 1400-1450 zł.Pozdro.
 • #4
  daktyl72
  Level 10  
  Witam.
  Może to nieco "odgrzany kotlet" ale wtrącę słówko... Jestem na etapie wymiany sprzętu AGD ale przez ostatnie 14 lat użytkowałem kuchnię gazowo-elektryczną AMICA z pełnym sterowaniem elektronicznym. Teraz to już nie robi wrażenia ale w tamtych czasach to był niezły "odjazd"... Pomny niezawodności tego sprzętu jak również pełnego zadowolenia pozostaję przy tej marce w kwestii wymiany sprzętu.
  :)
 • #5
  david-92
  Level 12  
  daktyl 72,zgadzam się z Tobą kidyś te sprzęty były niezawodne.A Ty chcesz zmienić na kuchenke do zabudowy czy dalej wolnostojącą chcesz kupić?