Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana rozrządu Fiat Siena 1.6 16v

25 Gru 2010 18:27 20238 6
  • Poziom 10  
    Witam, mam problem, jak ustawić rozrząd w sienie 1.6 16v bez przyrządów ?? Najlepiej by się przydał cały schemat rozrządu. Prośba do adminów o nie usuwanie tematu, ponieważ inne pokrewne nie dały mi żadnych wskazówek. Z góry dziękuje.
  • Poziom 13  
    powiem krótko FIATOWSKĄ 16-STKĘ bez blokad wałków raczej nie ustawisz wiem że to żadna porada ale z doświadczenia wiem że sprawa może się rypnąć i głowica do zrzucenia także,na kołach nie ma żadnych znaków chyba że sam naniesiesz przed demontażem paska,wtedy kombinacja z blokowaniem wałków pamiętaj żeby prawidłowo napiąć pasek koła powinny być poluzowane,natomiast GMP 1 cylindra to prosta sprawa albo cienki wkrętak w miejsce świecy i obserwujesz jak wędruje w górę i na ułamek sekundy zatrzymuję się to jest włśnie GMP,polecam jednak zakup blokad wałków
  • Poziom 1  
    To proste i bez blokad. wystarczy pierwszy tłok ustawic w gmp natomiast wałki rozrzadu krzywkami ku górze na pierwszym tłoku. nastepnie przekrecic wałki do siebie o 7 ząbków i wszystko działa bez problemu. tak dzisiaj zrobiłem we swojej marei i nie potrzebne mi były zadne blokady. pozdro.
  • Poziom 25  
    To wymień uszczelniacze wałków
  • Poziom 11  
    Ja mam takie pytanie: co to jest za rolka druga po prawej licząc od dołu ( od koła wału korbowego) na schemacie?