Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blueconnect - jaki jest limit transferu danych?

esperoaranos 25 Gru 2010 20:12 3705 2
  • #1 25 Gru 2010 20:12
    esperoaranos
    Poziom 14  

Witam, ze względu że strona Ery jest szczerze mówiąc tak... ach, użył bym pewnego słowa, ale.... Poplon tana i nigdzie nie mogę tam tego znaleźć, ani w Google, to znaczy się są posty ale np. z przed 2 lat. Więc ośmielam się tu zapytać, jaki jest limit transferu danych w internecie Blueconnect 4GB za 59 zł miesięcznie? Wziąłbym go sobie z tym routerem bo ta radiówka mnie dobija. Na Netię albo Neostradę nie mogę liczyć bo nie mam w domu lini telefonicznej i "nie ma możliwości technicznej jej podciągnięcia" ;/ (jak mnie poinformowała pani z punktu obsługi klienta, którą serdecznie pozdrawiam). Musi być mobilny i taki żebym sobie go podzielił na 3 kompy w chacie. I nie chodzi mi o to że za 5 złotych w nocy nie będę miał limitów nocą wcale, to wiem, chodzi mi o dzień. Aha i może ktoś się jeszcze podzieli ze mną opiniami na temat tego internetu? Z góry dziękuję :)

0 2
  • #2 25 Gru 2010 23:14
    piterus99
    Poziom 43  

Cytat:
    Blueconnect 4GB

No przecież sam sobie odpowiedziałeś. 4GB to 4GB.

A co do działania to zależy od zasięgu. Jak masz 3G to znośnie, jak EDGE to idzie przeżyć. Jak sam GPRS to bez melisy nie podchodź.

0
  • #3 26 Gru 2010 00:43
    esperoaranos
    Poziom 14  

Aha, czyli limit 4GB a prędkość to 7,2 MB.. Dobra, jestem ślepy, już wiem, rozumiem :) dziękuję za nakierowanie moich oczu :D

0