Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zasilacz laboratoryjny NDN DF1743005C prośba o opinie.

highman 26 Dec 2010 00:55 5976 7
    highman
    Level 16  
    Przymierzam się do zakupu większego zasilacza.
    Znalazłem w ofercie NDN zasilacz 4 kanałowy DF1743005C(2x0-30V/5A,1x8-15V/1A,
    1x3-6V/3A).
    Cena jest przystępna(chyba jest w promocji aktualnie).
    Może ktoś używa i może się podzielić spostrzeżeniami lub może zaproponować coś min. 2 kanałowego 30V/5A w rozsądnej cenie.

Dzięki i pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ninja14
    Level 17  
    Od wielu, wielu lat używam zasilacza z NDN Warszawa / DF 1730S 10A / i mogę powiedzieć, że jest niezniszczalny, nie było w nim najmniejszej usterki...
    Możesz kupić sprzęt z tej firmy śmiało.
    pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    me_super
    Level 29  
    highman wrote:
    Przymierzam się do zakupu większego zasilacza.
    Znalazłem w ofercie NDN zasilacz 4 kanałowy DF1743005C(2x0-30V/5A,1x8-15V/1A,
    1x3-6V/3A).
    Cena jest przystępna(chyba jest w promocji aktualnie).
    Może ktoś używa i może się podzielić spostrzeżeniami lub może zaproponować coś min. 2 kanałowego 30V/5A w rozsądnej cenie.

Dzięki i pozdrawiam

Sprzęt pod marką NDN to czysta loteria. Mam 2-3 zasilacze z NDN które są uszkodzone fabrycznie - po wyjęciu z pudełka zasilacz wariuje, działa tylko w trybie C.C. itp. Trzeba zawsze sprawdzić czy z kupionym sprzętem wszystko jest ok. W niektórych modelach podczas transportu wypada wtyczka łącząca płytki w środku, więc zaraz po wyjęciu z pudełka należy rozkręcić zasilacz i poprawić Chińczyka co dał za krótki kabel.
    aksel_pl
    Level 25  
    Czy coś się zmieniło w temacie? czy może nadal warto go kupić bo sam się nad nim zastanawiam?
    mr.
    Level 10  
    Czy któryś z kolegów umieścił by zdjęcia wnętrza ?
    marek216

Level 43  
    NDN to taka sama chińszczyzna jak wszystko inne opakowana w inne blaszaki. Kwestia jakości to jak napisano loteria. Po okresie gwarancyjnym naprawa tylko we własnym zakresie.
    Więc..... po co przepłacać? Za połowę ceny NDN - a czasem jeszcze mniej - można kupić inny brending. Jak padnie po gwarancji to proces naprawy tak samo we własnym zakresie, ew. kupujemy drugie i mamy kolejne dwa lata gwarancji przy tej samej cenie.

Jeśli nie naprawiasz urządzeń wrażliwych na napięcia i nie potrzebujesz dokładności do 1/10 to moim zdaniem nie ma sensu wydawanie kasy. Jeśli natomiast potrzebujesz sprzęt o idealnych parametrach to musisz zwiększyć budżet.
    Level 35  
    marek216 wrote:
    NDN to taka sama chińszczyzna jak wszystko inne opakowana w inne blaszaki. Kwestia jakości to jak napisano loteria. Po okresie gwarancyjnym naprawa tylko we własnym zakresie.
    Więc..... po co przepłacać? Za połowę ceny NDN - a czasem jeszcze mniej - można kupić inny brending. Jak padnie po gwarancji to proces naprawy tak samo we własnym zakresie, ew. kupujemy drugie i mamy kolejne dwa lata gwarancji przy tej samej cenie.

Jeśli nie naprawiasz urządzeń wrażliwych na napięcia i nie potrzebujesz dokładności do 1/10 to moim zdaniem nie ma sensu wydawanie kasy. Jeśli natomiast potrzebujesz sprzęt o idealnych parametrach to musisz zwiększyć budżet.

Potwierdzam w 100% . Ostatnio coś mi w jednym padło i z racji braku gwarancji postanowiłem sam zobaczyć co w środku siedzi. Tyle ręcznych poprawek i dodanych kabelków nie widziałem w sprzęcie rzekomo polskiej marki jak w zasilaczu tej marki