Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor LG 32LG2100 problem po aktualizacji softu

26 Gru 2010 10:02 8667 1
  • Poziom 10  
    Witam Potrzebuję pomocy! Mam poważny problem z telewizorem LG 32LG2100 chciałem uaktualnić soft. Zrobiłem wszystko jak w instrukcji
    Cytat:

1. Wejdz w menu->ustawienia-> diagnostyka
    2. Sprawdz Firmware, jeśli masz V3.24, V3.37,V3.40. lub V3.55 to masz szczęście Smile jeśli masz inne to nie czytaj dalej Razz bo zepsujesz TV!
    3. Ściągnij Link
    4. Utwórz na pendrive folder LG_DTV skopiuj do niego plik.
    5. Wrzuć pena do TV, Menu->Najedź na opcje i wcisnij 7 razy FAV
    6. Potwierdź i czekaj
    7. Po restarcie wcisnij OK na pilocie i TV rownoczesnie na jakies 5 s
    8. Pin to 0000
    9. Włącz tool options 3
    10. EMF (JPEG,MP3) zmień na wartość 1 a Divx na HD. NIE RUSZAJ NIC INNEGO !
    11. Po wyłączeniu pojawia się USB w menu, przed 1 uruchomieniem filmu sie zrestartuje ale później już ok

DivX, JPG i muzyka wszystko śmigało. Później chciałem go zaktualizować nowszym softem 420185(3.67.00)-EU_ALL_0.1.57.85_flash_V3.67.00_patch.epk Telewizor przyjął soft, aktualizacja doszła do końca, telewizor się restartował i... całkowicie zamilkł tzn. nie włącza się. Nie świeci się dioda przy przycisku standby nie reagują przyciski a jedynie na pendrivie co jakiś czas mignie dioda. Co zrobić czy da się go jeszcze uratować?

Znalazłem serwisówkę http://monitor.espec.ws//files/lg-lcd-32lg2100_ld91a_chassis_service_manual_622.pdf Pisze tam o możliwości wgrania softu programem MStar ISP Utility ale nie wiem jak go podłączyć do komputera czy przez USB czy RS-232 bo w opisie nie ma o tym słowa. Dodatkowo do zaprogramowania potrzebny jest inny plik niż do wymiany softu przez pendriva z rozszerzeniem .bin a nie .epk. Wyszło mi na to że na święta musiałem się przeprosić ze starym telewizorem Daewoo 21''.. ;)
    Moderowany przez Tracer2:

Słowo "problem" w tytule jest zakazane. Regulamin p.11.1

• Moderator
    Pablo1964 napisał:
    W przypadku stwierdzenia utraty kontroli nad wprowadzonymi zmianami należy niezwłocznie udać się do serwisu, aby zapobiec kompletnemu zniszczeniu sprzętu.

Nie zwlekaj.