Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kombi audi a6 2.5 tdi 1999r dziwna praca silnika

26 Gru 2010 17:02 3949 9
  • Poziom 9  
    Witam przydażył mi sie problem z silnikiem audi do tej pory było wszystko ok byłem u mechanika pytałem sie o prace mego motoru był zaskoczony ze cicho i ładnie chodzi a tu nagle podjezdzam pod dom zaczynaja falowac mi obroty kołysze silnikiem kultura pracy sie podwyzszyła ale słychac stukot tak jak by zawór stukał taki metaliczny odgłos nie dymi ma moc Mam takie pytanie co moze byc przyczyna jak sie za to zabrac czy najpierw podłączyc go pod komputer mam doła za pare dni musze ruszac w trase a tu lipa prosze o jakies porady pozdrawiam adam
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się

• Poziom 27  
    Diagnostyka najpierw
  • Poziom 9  
    dzięki kolego za podpowiedz jutro sprawdze co jest to napisze pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązałem rano odpaliłem chce jechac na diagnostykę a tu silnik zgasł.poszłem do domu i sobie mysle co jest nie tak i wymyśliłem podchodze do samochodu odkręciłem korek od paliwa a tu czuc benzyną pomyłka przy tankowaniu i teraz pytanie czy konieczna jest wymiana filtra paliwa czy wystarczy wylac te paliwo z niego mam 10 litrow benzyny w zbiorniku silnik nie pali prosze o fachowe porady?

• Poziom 27  
    Witam nie wiem czy ta benzyna nie spowodowaqła uszkodzenia pompy wtryskowej ale wylej to wymien filter zalej ON i spróbuj palić
  • Poziom 15  
    Mozesz miec pozamiatane chlopaku.
    Modl sie i na lawecie do czyszczenia ukladu.
    W zadnym wypadky nie odpalaj go zanim nie wyczyscisz calego ukladu paliwowego. Zalanie dieslem juz ci nie pomoze niestety.
    Mozesz probowac , ale to sie moze skonczyc droga naprawa o ile juz sie nie skonczy. Wspolczuje.

Zalezy ile bylo ON w baku przy tankowaniu tej benzyny i ile jej zalales. Skoro jednak zdechl. to poszedl na samej benzynie .
  • Admin grupy Samochody
    Co wy pierdzielicie -wylać wszystko wymienić filtr paliwa zalać go ropką i palić.Jak załapie nie gazować-niech sobie pochodzi z 30 minut.
  • Poziom 9  
    bede zaraz brał sie za robote napisze jaki bedzie finał .szkoda tylko ze tak póżno zorientowałem sie ze wlałem benzyne .
  • Poziom 9  
    witam więc w baku była ropa nie benzyna wymieniłem filtr paliwowy auto jak niechodziło tak niechodzi podłączyłem pod komputer majster stwierdził ze to pompa poprostu siadła błedy były takie regulacja początku wtrysku brak sygnalu predkosci obrotowej wirnika pompy mam pytanie do was jaka pompe kupic dodam ze mam zamiar sprzedac ten samochod po remoncie czy to ma byc z allegro regenerowana czy jakas uzywana ze szrotu poprosyu prosze o wasze opinie i podpowiedzi oraz czy te bledy na 100% swiadcza o padnieciu pompy

• Poziom 27  
    A więc zatarty tłok przestawiacza kąta i uszkodzony czujnik położenia wałka lub elektronika sterująca, kupując używkę kupujesz kota w worku,zadzwoń 790718520 postaram się pomóc