Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odmowa dostępu do danych na dysku z pod nowego systemu.

26 Gru 2010 22:00 2019 3
  • Poziom 2  
    Ostatnio padł mi system Win. XP home edition sp3.
    Próbowałem naprawy systemu z oryginalną płytą. Robiłem to już parę razy jednak tym razem efekt był zaskakujący. Przy uruchomieniu nie mogę się zalogować bo żąda hasła nawet w koncie administratora w trybie awaryjnym. Tak więc nie mogę się dostać do systemu.
    Zrobiłem coś innego. Zmieniłem dysk na nowy, zainstalowałem system i na razie wszystko jest super.
    Podpiąłem stary dysk aby ściągnąć dane tj. muzykę ,filmy, zdjęcia itp. na nowy dysk a tu niespodzianka bo wyskakuje mi informacja o odmowie dostępu do folderu "moje dokumenty". Folder ten wydaję się być pusty choć wiem, że tak nie jest tylko jak się do niego dobrać. Na razie omijam programy do odzyskiwania danych bo mam ogromną nadzieję, że jakaś dobra i wyrozumiała dusza poradzi mi jak można sobie z tym poradzić.:?:
  • Poziom 17  
    Ściągnij LiveCD Ubuntu, uruchom system z płyty, podmontuj dysk i masz dostęp do wszystkiego.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 32  
    Wystarczy przejąć prawa własności do folderu i będziesz miał dostęp do danych.
  • Poziom 2  
    Problem rozwiązałem. Uruchomiłem xp home edition w trybie awaryjnym i wtedy przejąłem prawa do folderu documents & settings. Dziękuję wszystkim za porady i zainteresowanie moimi problemami.