Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek firmy master

Zibi373 27 Dec 2010 14:33 1113 4
    Zibi373
    Level 2  
    Witam,
    mam centralny zamek firmy master w Audi 80.Alarm działa, tylko centralny zamek przestał zamykać drzwi.Chciałbym, żeby ktoś mi podpowiedział co zrobić.
    motul77
    Level 13  
    Pytanie , czy ten centralny sterowany jest z pilota czy z kluczyka, jeżeli z pilota
    to podmień pilota i sprawdz czy z drugiego pilota zadziała ewentualnie słaba bateria.
    domellus
    Level 29  
    A zamyka przynajmniej z kluczyka wszystkie drzwi czy nie, bo jeśli jest uszkodzony pilot lub sam sygnał z alarmu nie jest podawany do sterownika zamka to powinien zamykać z kluczyka. Jesli nie to wina moze byc w samym sterowniku zamka. Bezpieczniki od alarmu i od zamka sprawdzone?
    Zibi373
    Level 2  
    Właśnie nie zamyka wszystkich drzwi.Bezpieczników nie sprawdziłem. A gdzie one się znajdują?
    domellus
    Level 29  
    Nie mam pojecia gdzie bedą u Ciebie bezpieczniki, ale zapewne gdzieś w pobliżu centralki zamka. Trzeba poszukać :) Warto dodatkowo posprawdzać połączenia pomiędzy drzwiami a karoserią czy nie ma uszkodzeń w przewodach lub czy się nie pojawiają i je usunąć, a uchroni Cię to od przykrych niespodzianek w przyszłości :)