Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwne zachowanie się drive racka w trakcie imprezy

27 Gru 2010 21:23 1298 9
  • Poziom 14  
    Witam serdecznie. Ostatnio miałem okazję nagłosnić koncert charytatywny na dołach SRX 728 po jednym na stronie,oraz dwiema górkami tr 225 na strone.Doły napędziłem koncówką Crown ce 2000 a górki Ads-em 1100 na strone.Zastosowałem drive racka DBX 260. Ale do rzeczy.Kiedy podczas koncertu padło zasilanie ( okazało się,ze jechałem całością na 16 A,a nie jak zapewniał mnie "pan elektryk" na 25 ) Ustawienie dbx-a poszło "w diabły". Kiedy ręcznie obciąłem mu "jadące" częstotliwości,okazało sie to skuteczne tylko na chwile,ponieważ,po zagraniu kliku utworów,kiedy wokalista zaczął biegać po scenie,przy kolumnach już zaczęło mi "jechać". Koszmar.panowie,koszmar... Moje pytanko brzmi,co takiego mogło stac sie drive rackowi,że pogubił parametry i dlaczego nie zapamiętuje ustawień? Dziekuję za jakiekolwiek odpowiedzi.Pozdrawiam Łukasz
  • Poziom 14  
    Kolejna impreza i ten sam problem... Po ustawieniu korekcji,30 min spokoju,póżniej samowolny powrót korektora do "zero". Czy ktos spotkał się z podobnym przypadkiem? Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Prawdopodobnie uszkodziło go lub grubo namieszało nagłe urwanie zasilania. Twardy reset urządzenia lub serwis gwarancyjny.
  • Poziom 14  
    Jutro kolejny koncercik,jak myslicie Panowie,zastosować korektor tercjowy na sume? Czy wie ktoś może na jakich częstotliwościach "jadą" najczęsciej "teeerki" JBL-a 225? Bo będe miał naprawde mało czasu na rozstaw sprzętu i chciałbym zaoszczędzić sobie biegania z mikrofonem po scenie. Dzięki za jakąkolwiek pomoc.
  • Poziom 14  
    Jasne,ale i tak jest klops,dzieki panowie za wskazówki,na razie jade na tercjowym,ale jest zabawa w podział pasma:)
  • Poziom 16  
    t.racks ds2/4 tak samo:D
  • Poziom 14  
    Dzięki Koledzy,nieprzespana nocka i drive rack naprawiony:) Temat do zamknięcia.
  • Poziom 32  
    Napisz chociaż co było problemem :)