Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MERCEDES VITO 2.3 TD poszukuję schematu układu rozrządu.

kamiljakubowskii 27 Gru 2010 22:17 15525 9
  • #1 27 Gru 2010 22:17
    kamiljakubowskii
    Poziom 9  

Witam.
    Jak w temacie. Potrzebuję schemat rozrządu do Mercedesa Vito 2.3 td lub osoby, która opisze krok po kroku jak ustawić rozrząd.

2 9
  • SterControl
  • SterControl
  • #3 27 Gru 2010 23:02
    kamiljakubowskii
    Poziom 9  

tak to był by ten układ,kolego nie zmieniam tylko poprostu wymieniałem uszczelke pod głowicą i nie zaznaczyłem koła od pompy.a jak z blokadą pomy jest?? moze tez byś cos mi wysłał.

0
  • #4 26 Maj 2011 10:38
    Maniuselk
    Poziom 2  

Witam,
    mam pytanie czy istnieje możliwość zdjęcia pokrywy rozrządu bez rozpinania łańcucha? Może ktoś ma jakieś rysunki?

-1
  • #5 12 Cze 2011 18:01
    kamiljakubowskii
    Poziom 9  

nie musisz rozpinać łancucha.

1
  • #6 06 Lut 2012 21:30
    TF4
    Poziom 2  

Z tego schematu nic konkretnego nie wynika :(

0
  • #7 26 Sty 2015 09:00
    Lobi83
    Poziom 2  

Witam, mam pilne pytanie, w dniu jutrzejszym jade kupic wlasnie takiego Mercedesa, i zauwazylem wyciek oleju z jak mi sie wydaje sruby/nakretki do naciagania lancuszka rozrzadu, i tu moje pytanie, co taki wyciek za soba niesie, czy to cos groznego ? czy wystarczy wymienic jakas uszczelke, podkladke i bedzie dobrze ? prosze o pomoc Andrzej

2
  • #8 26 Sty 2015 09:39
    Dziarski Hank
    Poziom 27  

Hej, ale w dieslach nie ma rozbieranego napinacza łańcucha, co sugeruje rysunek - pokazuje on napinacz od silnika benzynowego. Lobi83, równie dobrze w tym miejscu może się lać spod głowicy. Trzeba umyć i zobaczyć.

0
  • #9 26 Sty 2015 16:40
    Lobi83
    Poziom 2  

Dziękuje za szybka odp. Jestem pewien iz to spod takiej wlasnie wygladajacej wiekszej sruby/nakretki z otworem w srodku, I na 200% cieknie wlasnie z tego miesiac, gdyz jak sie przyjzec to mozna zauwazyc krople oleju kapiac.
    Wiec skoro to nie do naciagania lancuszka rozrzadu, to cóż to takiego?

0
  • #10 23 Lut 2016 15:32
    robisum1
    Poziom 11  

Dziarski Hank napisał:
    Hej, ale w dieslach nie ma rozbieranego napinacza łańcucha, co sugeruje rysunek - pokazuje on napinacz od silnika benzynowego. Lobi83, równie dobrze w tym miejscu może się lać spod głowicy. Trzeba umyć i zobaczyć.

Stek bzdur .Nie rozumiem jak mozna tak ludzi prowadzc w blad .Na 1000% Vito 2.3D oraz 2.3TD ma napinacz rozbieralny,.

Kolega mógł mieć wyciek spod uszczelki pomiędzy glowica a tym napinaczem .

0