Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

po zwarciu w zapalniczce licznik nie działa corsa b

lisu07 28 Gru 2010 12:43 3396 4
  • #1 28 Gru 2010 12:43
    lisu07
    Poziom 2  

witam jestem posiadaczem opla corsy silnik 1.4 z rocznika 1997 , z licznikiem elektronicznym (K na konsoli zegarów). Od czasu niezapomnianych fajerwerków z zapalniczki (zwarcie- nie kupujcie gównianych transmiterów FM ;/) nie działa mi licznik, prędkosciomierz czy whateva jak zwał tak zwał.....jestem kompletnie zielonym kierowcą od niedawna mam swój własny samochód, czy znalazłby się ktos kto mógłby pomóc??

Ps: wiem, że podobny temat już był ale zależy mi na odpowiedziach, a że tamtem jest już bardzo stary i nie wiele mi pomógł więc zakładam nowy :)

0 4
  • Pomocny post
    #2 28 Gru 2010 12:47
    viper555
    spec od auto-elektro

Bezpiecznik nr 18-20Amper żółty.P

0
  • #3 28 Gru 2010 17:34
    lisu07
    Poziom 2  

Dzieki rzeczywiscie go wywaliło:) wymienie go i zobacze czy bedzie po kłopocie:) OBY!!

0
  • #4 09 Sty 2012 19:19
    karol.elegante
    Poziom 2  

U mnie w golfie mk III było to samo -po wyjęciu kluczyka gasły kilometry i nawet wskazówka obrotomierza nie opadała do 0. Bawiłem się w podłączanie cb pod zasilanie zapalniczki i spaliłem bezpiecznik od zapalniczki u mnie to był drugi bezp od prawej strony. Po wymianie bezpiecznika wszystko wróciło do normy :-)

0
  • #5 10 Sty 2012 16:04
    elwiz
    Poziom 10  

Coś w tym jest. U mnie w passacie pod jednym bezpiecznikiem mam gniazdo zapalniczki, zegar, świetliki oraz siłownik centralnego. Widzę że podobne połączenie jest stosowane również w innych markach.

0