Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

po zwarciu w zapalniczce licznik nie działa corsa b

lisu07 28 Dec 2010 12:43 4185 4
    lisu07
    Level 2  
    witam jestem posiadaczem opla corsy silnik 1.4 z rocznika 1997 , z licznikiem elektronicznym (K na konsoli zegarów). Od czasu niezapomnianych fajerwerków z zapalniczki (zwarcie- nie kupujcie gównianych transmiterów FM ;/) nie działa mi licznik, prędkosciomierz czy whateva jak zwał tak zwał.....jestem kompletnie zielonym kierowcą od niedawna mam swój własny samochód, czy znalazłby się ktos kto mógłby pomóc??

Ps: wiem, że podobny temat już był ale zależy mi na odpowiedziach, a że tamtem jest już bardzo stary i nie wiele mi pomógł więc zakładam nowy :)
  • Helpful post
    viper555
    Level 39  
    Bezpiecznik nr 18-20Amper żółty.P
    lisu07
    Level 2  
    Dzieki rzeczywiscie go wywaliło:) wymienie go i zobacze czy bedzie po kłopocie:) OBY!!
    karol.elegante
    Level 1  
    U mnie w golfie mk III było to samo -po wyjęciu kluczyka gasły kilometry i nawet wskazówka obrotomierza nie opadała do 0. Bawiłem się w podłączanie cb pod zasilanie zapalniczki i spaliłem bezpiecznik od zapalniczki u mnie to był drugi bezp od prawej strony. Po wymianie bezpiecznika wszystko wróciło do normy :-)
    elwiz
    Level 12  
    Coś w tym jest. U mnie w passacie pod jednym bezpiecznikiem mam gniazdo zapalniczki, zegar, świetliki oraz siłownik centralnego. Widzę że podobne połączenie jest stosowane również w innych markach.