Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C5 - pekniety przewód hydrauliczny od podnoszenia zawieszen.

Bumero 28 Gru 2010 15:59 4257 2
  • #1 28 Gru 2010 15:59
    Bumero
    Poziom 10  

Witam
    Citroen C5 2002 2.0 HDi
    Pęknięty przewód hydrauliczny od podnoszenia zawieszenia, wczoraj wieczorem jeszcze wszystko chodziło a dzisiaj rano tylne zawieszenie leży na samym dole i przy samochodzie kałuża oleju hydraulicznego.
    podniosłem samochód na lewarku odkręciłem plastikową maskownice przewodów i zobaczyłem kapiący przewód olejowy i co najdziwniejsze akurat na klipsie trzymającym ten przewód.

Potrzebuje jakiś katalog części albo morze numer tej cześć.

Przewód od pompy do tylnego zawszenia a może jest jakaś możliwość rozciąć ten przewód i jakąś złączka połączyć ??

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

0 2
  • #2 28 Gru 2010 22:41
    amper99
    Poziom 13  

tylko wymiana przewodu wchodzi w gre. dostepny tylko w orginale przez serwis.usterka dosyc czesta, korodoja pod spinkami. wymiana dosyc pracochlonna, odradzam samemu.przy zakupie przewodu pamietaj o oleju takze specjalny nie wszedzie dostepny.

1
  • #3 31 Gru 2010 17:06
    Bumero
    Poziom 10  

Witam
    w zakładzie hydraulicznym dali mi złączke którą zamontowałem i działało przez pół dnia było tak zalałem 3 literki oleju LDS pojechałem na sprawdzenie i po jakiś parę km. zawieszenie spadło na dolny poziom popatrzyłem w zbiorniczku jak by było mało oleju to dolałem 1l no i znowu próba pompowanko i czekanie czy sie podniesie czy nie ale pompa wo-gule nie złącza no wiec moje pytanie to czy jest jakis bezpiecznik od pompy czy to już spalona pompa?

z góry dziki za odpowiedz

Pozdrawiam

1
  Szukaj w 5mln produktów