Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki pilot do TV MELECTRONIC MTS-21 BTX-B

28 Gru 2010 22:46 1140 11
  • Poziom 9  
    Witam!

Jaki pilot do TV MELECTRONIC MTS-21 BTX-B, z procesorem SPL 40-R01?

Dziękuje za pomoc
  • Poziom 18  
    W firmie PILOTPOLAND z Bielawy mają pilot programowany komputerowo Made For Yuo do tego modelu.
  • Poziom 9  
    Dziękuje Noak.Żadnego innego zamiennika (bez programowania ) niema ??.
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Ten pilot się nie rozkoduje,ponieważ jest zaprogramowany komputerowo i posiada wszystkie funkcje co pilot oryginalny.
    Telefon do tej firmy-0748338689.
  • Poziom 29  
    Ten tv wygląda na odbiornik robiony przez starą Nokię, z typowym chassis stereoplus, więc pilot programowalny to zbytnie utrudnienie życia. Mam pilot oryginalny i zamienik, info na p.w.
  • Poziom 9  
    Przepraszam,chciałbym się dowiedzieć jaki pilot ?,a nie gdzie bo już jednego nie działającego kupiłem w Cyborgu CT-433.
  • Poziom 9  
    Pilota kupiłem u Falkiewicza działa, niestety bez symbolu.Następny problem po wejściu meni nie mogę zaprogramować stacji,tryb hotelowy wyłączony,przypomnę procesor SPL 40-R01 może ktoś pomóc ?
  • Poziom 29  
    Jak sobie kolega kupi jeszcze trochę chińczyków to każdy coś zrobi, niekoniecznie to co trzeba. Napisałem na p.w. wszystkie możliwe wersje pilotów do tego tv, ale niestety piloty oryginalne są za drogie, a kolega sądzi że najlepsze ma Falkiewicz. Jest trudne dochodzic co chińczyk zrobił żle, a na forum nie widzę sensu dyskutować nad wątpliwej jakości chińską podróbą. Jak kolega chce mieć dobranego pilota to proszę napisać na p.w.

• Poziom 23  
    Powinien pasować IR147 (nokia) do kupienia w cybort...
  • Poziom 9  
    Właśnie kupiłem 10zł.wszystko ok.Koniec tematu.
    Pozdrawiam i dziękuję

Dodano po 28 [minuty]:

Icm-gdzie ja napisałem że Falkiewicz ma najlepsze piloty ?,a może i ma . Jest to forum pomocy,a nie promowania własnego biznesu.Pracuję 33 lata w tym zawodzie i wiem gdzie co kupować a nieuzasadniona krytyka konkurencji wywiera na mnie odwrotny skutek.
  • Poziom 29  
    Co do pomocy to dostał kolega ją tydzień temu, chassis łącznie z wskazaniem że były 2 wersje odbiorników i 2 różne piloty. Korzystając z fachowców ( pracowników sklepu ) kupił kolega pilota w Cyborgu, następnie drugiego u Falkiewicza prawie takiego co trzeba , nawet już trochę działał, a wreszczie trzeciego który okazal się pasującym. Tylko dlaczego fachowcy ze sklepu tego nie wiedzieli, a klient i tak zapłaci za 3 wysyłki i 3 piloty.
    Ja unikam takich fachowców którzy dają piloty na chybił trafił, albo dobrane byle jak i też wiem co gdzie kupić tylko przyzwoitej jakości. A tak wogóle mając 33 lata praktyki, to typową elektronikę nokii można by znać, a w wyszukiwarce elektrody po chassis ustalić pilota i byłoby tydzień szybciej.
  • Poziom 9  
    Gratuluję doskonałej pamięci,o co pytać to ja będę decydował.Następny post nic nie wnoszący do tematu, poza promocją siebie.