Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Carminat Becker BE7401 nie można wpisać kodu

audiosat 29 Gru 2010 10:38 5775 6
  • #1 29 Gru 2010 10:38
    audiosat
    Poziom 11  

Radio jak w temacie oryginalne od Renault Megane .Posiadam kod po włączeniu wyskakują 4 zera i kółeczkiem przy kierownicy mogę zmienić 1 cyfrę , ale już na drugą nie mogę przeskoczyć.Przyciskam i przytrzymuje klawisz od dołu i nic to nie daje , wciskałem wszystkie klawisze nawet te na radiu i nie chce mi przeskoczyć na kolejne cyfry kodu . Podłączyłem radio na stole i nie załącza się . Zauważyłem że w aucie radio normalnie się włącza i wyłącza , ale jak wypnę kostkę od joysticka to już się nie załącza. Nie znam tego modelu i nie wiem jak ma się zachowywać , czy na stole ten model model powinien działać?.Czekam na jakieś sugestie. Dziękuje i pozdrawiam

0 6
  • #2 29 Gru 2010 11:50
    entermen
    Poziom 31  

Nie masz tam przypadkiem klawiszy od 1 do 6. Tam można przypisać stacje radiowe.
    wsiśnięty klawisz 1- pierwsza cyfra
    wciśnięty klawisz 2 -druga cyfra itd.
    W niektórych radiach tak jest.

1
  • #3 29 Gru 2010 13:19
    audiosat
    Poziom 11  

Klawisze 1-6 są ale nie działają i nie wiem właśnie czy radio jest uszkodzone czy jojstic przy kierownicy, bo jak pisałem kółko do zmiany kodu działa i tylko kółko żadne inne klawisze nie reagują

0
  • #4 29 Gru 2010 16:52
    jerzyf
    Poziom 22  

Kółko się wciska i zatwierdza wpisaną cyfrę.

0
  • #5 29 Gru 2010 17:45
    audiosat
    Poziom 11  

Kółko też wciskałem , ale nie ma "klik" tak jak na mikroprzełączniku .Dodam że jest to Megane 2 rok 2003 model Elia ,może ktoś wie czy w tym modelu wciska się kółko czy przyciskiem od dołu się przechodzi na kolne cyfry kodu

0
  • #6 02 Sty 2011 20:30
    wierzp01
    Poziom 2  

Musisz przyciągnąć kółko do siebie - w kierunku kierownicy - i przytrzymać (ok. 2-3 sekund) do usłyszenia sygnału. Tak miałem w scenic z 2004.

0
  • #7 23 Lut 2011 22:29
    audiosat
    Poziom 11  

Kod wprowadza się tak jak w innych renault czyli zmieniamy cyferkę kręcąc kółkiem i zatwierdzamy przyciskiem od dołu jojsticka. U mnie jojstick był uszkodzony , ale dało się go naprawić. Tak więc radio działa temat zakończony.

0
  Szukaj w 5mln produktów