Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w wyborze modelu zmywarki

29 Gru 2010 11:17 3303 2
  • Poziom 8  
    Mam problem z wybraniem zmywarki .
    Znalazłem kilka modelów które mnie zainteresowały . Proszę was o wybór najlepszej z nich.
    Bosch SGS53E08EU
    Siemens SE24M863EU
    Bosch SGS55E98EU
    Siemens SE24N860EU
    Electrolux ESF65040X
  • Poziom 12  
    Wydaje mi się, że w tej ofercie cenowej warto byłoby postawić na tego drugiego Boscha :) Jest dość pojemny i ładnie wygląda wizualnie. Przede wszystkim jednak ma bardzo wiele dobrych opinii. http://www.kupujemy.pl/sgs55e98-cena-sklep.html Ludzie wypowiadają się, jedyną jego wadą jest panel sterujący, który potrafi mieć czasem humory :)
  • Poziom 11  
    Witam,

wybrał Pan zmywarki na 12 kompletów naczyń zużywające przeważnie 13 litrów wody na cykl. Jeżeli chcielibyśmy tą samą ilość naczyń umyć ręcznie pod bieżącą wodą zużyjemy od 75 do 90 litrów wody. Dokonał Pan dobrego wyboru, gdyż oszczędność to jedna z najważniejszych parametrów, którymi powinniśmy się kierować przy wyborze zmywarki.

Na początek chciałabym skreślić z tej listy zmywarkę Bosch SGS53E08EU. Mimo dobrej marki nie jest oszczędna i pracuje najgłośniej. Są to dwie główne uwagi na jej temat wypowiadane przez jej użytkowników.

Lubianym modelem jest Siemens SE24M863EU z funkcją opóźnionego startu pracy, która pozwala na wybranie dogodnego momentu rozpoczęcia zmywania. Kolejną zaletą jest przepływowy ogrzewacz wody umożliwiający zaoszczędzenie energii podczas podgrzewania wody. Dodatkowo wyeliminowanie tradycyjnej grzałki oznacza więcej miejsca dla naczyń. Jest skuteczna, ładnie prezentuje się w nowoczesnej kuchni i posiada grono zadowolonych użytkowników. Główną wadą produktu jest głośna praca, gdy włożymy do niej za mało naczyń.

Kolejnym modelem na który chciałabym zwrócić uwagę jest wspomniana już przez mojego przedmówcę zmywarka Bosch SGS55E98EU. Funkcjami i ceną bardzo przypomina wyżej wymienionego Simensa. Warto jednak zwrócić na nią uwagę, gdyż wyposażona została w przepływowy ogrzewacz wody, technikę naprzemiennego mycia, AntiFingerprint, czyli ochronę przed odciskami palców oraz system samoczyszczących filtrów. Wadą tego produktu, którą zauważyli użytkownicy jest wykonanie drzwiczek z cienkiej blachy, która łatwo ulega wgnieceniom.

Moim zdaniem może Pan zdecydować między Simensem a Boschem, są to lubiane i dobre firmy, które sprzedają swoje produktu w przystępnych cenach.

Pozdrawiam