Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co kupić do muzyki 2500 tyś prosze o rade.

mapima8 29 Gru 2010 18:17 1197 9
  • #1 29 Gru 2010 18:17
    mapima8
    Poziom 2  

Witam
    Zależy mi głownie na słuchaniu muzyki i radia z kablówki , jeżeli można by przy okazji obejrzeć film to też było by dobrze ale głównie chodzi mi oto o dźwięk i doznania przy muzyce
    Proponowali mi w medimarkt Samsung MM-C550D
    lub kino dom Yamaha BD-S667, RX-V367, Prism Audio ONYX 100
    Prosze o poważną wypowiedź,
    P.S. jeżeli można by zaoszczędzić pieniążków przy zachowaniu jakości muzyki to też byłoby super

0 9
  • #3 30 Gru 2010 17:15
    mapima8
    Poziom 2  

Czytałem ten tekst pomocy wcześniej, chodziło mi raczej o konkretne polecenie jakiejs nazwy danego sprzętu .
    Co za różnica na czym słuchałem nie rozumie tego pytania ? Czy jeżeli słuchałem na czymś kiepskim to nie mam prawa kupić czegoś lepszego ? Przecież to nie motocykl , że kupie 1200 cm poj. i sie zabije w pierwszy tydzień

0
  • #4 30 Gru 2010 18:21
    Pablo1964
    Moderator

Pytałem, gdyż jeżeli słuchałeś już muzyki na dobrym sprzęcie stereofonicznym, nie zaakceptujesz brzmienia budżetowego amplitunera KD. Jeżeli była to tania miniwieża lub głośniczki komputerowe, będzie wspaniale. To tylko tytułem wyjaśnienia.

0
  • #5 31 Gru 2010 10:28
    mapima8
    Poziom 2  

Ok to polęc mi dobry sprzęt stereofoniczny

0
  • #6 31 Gru 2010 10:34
    karolark
    Poziom 40  

mapima8 napisał:
    Czytałem ten tekst pomocy wcześniej, chodziło mi raczej o konkretne polecenie jakiejs nazwy danego sprzętu .
    Co za różnica na czym słuchałem nie rozumie tego pytania ? Czy jeżeli słuchałem na czymś kiepskim to nie mam prawa kupić czegoś lepszego ? Przecież to nie motocykl , że kupie 1200 cm poj. i sie zabije w pierwszy tydzień

Problem z czytanie ze zrozumieniem ?
    Jezeli sluchales na slabym sprzecie to bedziesz zadowolony w troche lepszego
    itd
    I najwazniejsze jak kwota do wydania ? bo chyba nie 2,5 mln ?

0
  • #7 31 Gru 2010 10:42
    mapima8
    Poziom 2  

Problemy ze wzrokiem ? Pisałem że 2500 , Będę zadowolony z tego, który będzie najlepszej klasy pod względem muzyki . Akurat nie mam problemów ze słuchem i nie uważam ,że będę zadowolony z czegoś lepszego od głośników komputerowych. Do tej pory nie miałem czasu na słuchanie muzyki i nie przywiązywałem do tego wagi a teraz mi na tym zależy. Max moge wydać do 3500 tyś. Bardzo dziękuję za świetne merytoryczne wypowiedzi, bardzo mi one pomogły .

0
  • #8 31 Gru 2010 12:24
    Pablo1964
    Moderator

Jakiej muzyki najchętniej słuchasz? W jakim pomieszczeniu?

0
  • #9 31 Gru 2010 13:03
    karolark
    Poziom 40  

Jakie pytanie takie i odpowiedzi
    Chcesz porade a nie potrafisz odpowiedziec na podstawowe pytania
    Jakie pomieszczenie - zestaw razem z głosnikami a co do ceny to ile masz pieniedzy skoro chcesz kupowac za 3500tys a to jest 3,5mln

0
  • #10 31 Gru 2010 16:17
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

mapima8 napisał:
    ...Do tej pory nie miałem czasu na słuchanie muzyki i nie przywiązywałem do tego wagi a teraz mi na tym zależy. Max moge wydać do 3500 tyś...

Przejrzyj ofertę steinwaylyngdorf.

Chyba, że chodzi o 3.5 tysiąca? Priorytetem jest nowy sprzęt? Jak duże pomieszczenie do nagłośnienia?

0