Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot/alarm sie zespul golf III

29 Gru 2010 21:04 1637 4
  • Poziom 9  
    witam, moj problem jest taki:
    akumulator calkowicie padl wiec wzialem drugie autko i na kable zaczalem ladowac lecz przy odpalaniu syrena sie wlaczala od alarmu wiec ja wylaczylem. Pozniej wlaczylem ja spowrotem lecz ani syrena nie dziala juz ani nie moge zamknac ani otworzyc pilotem auta ;/ jaki mam alarm? nie wiem na plytce glownej od pilota jedynie wyczytalem digital systems pewnie nic to nie pomoze. Mozliwe ze tylko bezpiecznik sie przepalil? jak tak to gdzie go znalezc?;>
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Syrena się odzywała, bo pewnie w alarmie, albo w syrenie, jeśli jest z własnym zasilaniem, jest czujnik spadku napięcia.
    Dopóki nie odczytasz modelu alarmu, nic nie zrobisz. Możliwe, że pilot "wypadł".
    Dokop się do centralki, jeśli dalej nie da się je zidentyfikować, to wrzuć zdjęcia je i pilota.
  • Poziom 9  
    jak dokopac sie do centralki? tzn gdzie ona sie znajduje? ;D
    Jeszcze jest jeden problem poniewaz auta kluczykiem zamknac nie moge jedynie pilotem sie zamyka ;/ jak przekrecam kluczyk to zero oporu i lata w kazda strone ;<
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Centralka znajduje się w aucie. Diodę od alarmu masz? To leć po kabelku. Zresztą centralki montuje się standardowo w okolicach skrzynki bezpiecznikowej lub lewego kickpanela. Szukaj.
    Rada jest prosta - naprawa sobie kasetę zamka i wkładkę.