Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G550 - nagle przestał działać na baterii

29 Gru 2010 21:53 4183 3
  • Poziom 14  
    Witam. Mam problem z w/w laptopem. Mianowicie bateria, która działała po 2,5-3 godziny nagle przestała działać. Laptop pracuje tylko na zasilaczu. Po odłączeniu zasilacza laptop zaraz się wyłącza. System wykrywa baterie i pokazuje jej naładowanie na 100%. Co może być przyczyną takiego stanu? Gdzieś czytałem, że baterie w lenovo mają to do siebie, że padają zaraz po rocznej gwarancji (moja się skończyła 20.12.2010r.)
  • Poziom 28  
    Raczej uszkodzenie elektroniki na płycie głównej laptopa. Ale baterię trzeba sprawdzić najpierw na innym laptopie.
  • Poziom 14  
    Witam ponownie. Niestety po wizycie w serwisie stwierdzono, że komputer jest ok a uszkodzona jest bateria która nie jest już na gwarancji. Nowa to koszt ponad 500zł czyli lekka przesada. Zamienników na rynku brak. I tu się rodzi pytanie - jak naprawić taką baterię? Kto wie niech pisze. Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Witam, mam ten sam problem nagle ni z tego ni z owego bateria odmówiła posłuszeństwa, na ładowarce laptop działa jednak bez niej momentalnie się wyłącza. Zna ktoś jakieś tanie zamienniki baterii?
    Prosiłbym ewentualnie o pomysł jak sprawdzić ową baterię posiadając jedynie jednego laptopa korzystającego z tego typu baterii..

Ps. Przepraszam, że odświeżam temat sprzed 2 lat, ale uważam, że nie warto zakładać nowego jak można umieścić rozwiązanie w starym.