Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzedam pralke lub części do pralki BOSCH WFA-2070

piorun7890 30 Dec 2010 21:20 4249 5
    piorun7890
    Level 18  
    Sprzedam pralkę lub ewentualnie jeśli nikt się nie znajdzie części do pralki BOSCH WFA-2070 .Pralka sprawna ale trzeba najprawdopodobniej wyczyścić węże i filtr brudnej wody bo do końca nie wypompowuje . Szkoda mi jej wywalać na złom bo może się komuś przydać , jak nikt się nie znajdzie chętny na całą pralkę w ciągu tygodnia to będę sprzedawał jej części.Cena na PW .
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
    hubertox
    Level 11  
    kupię programator do tej pralki czy jest jeszcze dostępny? hubertox(malpa)o2.pl
    piorun7890
    Level 18  
    Niestety ale po do głębszym sprawdzeniu pralki prawdopodobnie programator jest walnięty, drzwiczki od pralki są nieszczelne , jedynie co jest dobre to silnik i pompka
    hazzard
    Level 9  
    Też mam do sprzedania pralkę WFA 2070, sprawną, możliwy tylko odbiór osobisty w Wawie (Ochota), bo nie mam jak sama zapakować i wysłać pralki ważącej 70kg;) Posiadam naturalnie instrukcję obsługi. Rok temu pralkę oglądał fachowiec (w bezskutecznym poszukiwaniu fiszbina) i orzekł, że grzałka jest czysta, wyczyścił filtr i dodał, że przy odpowiednim dbaniu sprzęt może jeszcze ładnych parę lat posłużyć.
    Haruś
    Level 17  
    Jaka cena za pralke
    hazzard
    Level 9  
    Myślę, że 300zł