Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Darmowe wideo połączenia Skype dla urządzeń Apple

julia1234 30 Gru 2010 22:24 2611 3
  • Darmowe wideo połączenia Skype dla urządzeń Apple

Nowa wersja darmowej aplikacji na iPhone pozwoli na połączenia wideo przez Skype. Aplikacja zamieszczona dziś w iTunes Store jest przeznaczona dla posiadaczy iPhone i tabletów. W zależności od posiadanego modelu możliwa jest obustronna komunikacja wideo dla urządzeń iPhone 4, iPhone 3GS, oraz iPod Touch 4. Przychodząca komunikacja wideo jest możliwa w iPad oraz iPod Touch 3, wychodzące połączenia wideo nie są możliwe dla tych modeli.

Z aplikacji można korzystać wszędzie w sieci 3G lub w zasięgu WiFi. Aplikacja działa w trybie pionowym i poziomym, w modelach posiadających dwie kamery można przełączać się między nimi podczas wideo rozmowy. Aplikacja umożliwia również wysyłanie błyskawicznych wiadomości do użytkowników Skype.

Aplikacja umożliwi bezpłatne rozmowy głosowe i wideo rozmowy z innymi użytkownikami Skype. Plik do pobrania znajduje się na stronie AppStore. Aplikacja Skype nie jest pierwszą tego typu, istnieją już aplikacje dla iPhone i iPad umożliwiające rozmowy wideo takie jak Fring i Tango, jednak żadna z nich nie ma tak wielu użytkowników ani takiej popularności jak Skype.

Więcej: news.yahoo.com
    www.physorg.com

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    julia1234
    Poziom 12  
    julia1234 napisał 95 postów o ocenie 9, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.
    markovip
    Poziom 34  
    Czekać tylko teraz, aż pojawi się dla Androida. :)
    -nobile-
    Poziom 16  
    To za połączenie ze skype na skype w ogóle trzeba było płacić?! Zawsze myślałem że połączenia w ramach skype sa za free, ale i tak z tego nie korzystałem na telefonie bo nasze siei tyle zedrą za połączenie z internetem że taniej wyjdzie zadzwonić z wideo połączeniem bezpośrednio z funkcji telefonu.
    Dekstrometorfan
    Poziom 10  
    -nobile- napisał:
    To za połączenie ze skype na skype w ogóle trzeba było płacić?! Zawsze myślałem że połączenia w ramach skype sa za free, ale i tak z tego nie korzystałem na telefonie bo nasze siei tyle zedrą za połączenie z internetem że taniej wyjdzie zadzwonić z wideo połączeniem bezpośrednio z funkcji telefonu.

Nie, nie trzeba było płacić. Błąd w artykule, żeby nie było to korzystałem z poprzedniej a także korzystam z obecnej wersji na iPodzie Touch 4g. Opłata jest jeśli się dzwoni na jakiś numer...