Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PLC Fatek
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hitec Laser 4, jak podłączyć silnik na odbiorniku HFS-04MG

barti.dk 30 Gru 2010 22:58 3686 6
  • #1 30 Gru 2010 22:58
    barti.dk
    Poziom 12  

Witam!
    Posiadam taki zestaw:
    Hitec Laser 4, jak podłączyć silnik na odbiorniku HFS-04MG
    i nie wiem jak podłączyć silnik do odbiornika.
    Pomocy!!!
    Pozdrawiam!
    (jeżeli w złym miejscu pisałem to proszę o przeniesienie)

0 6
  • Semicon
  • #2 31 Gru 2010 08:06
    płetwa
    Poziom 29  

Musisz podłączyć regulator do odbiornika i zasilanie do nich. Do silnika masz już podłączony regulator, do białych pozostałych przewodów podepnij baterie zgodnie z oznaczeniami " +,-". te przewody z wtyczką wepnij do odbiornika obojętnie który kanał (ch1, ch2, ch3) no i jeszcze zasilanie odbiornika i powinno hulać.

0
  • Semicon
  • #3 31 Gru 2010 10:55
    barti.dk
    Poziom 12  

Tak zrobiłem, ale jak podpinam zasilanie do tych białych przewodów z czerwonym i czarnym pierścieniem to od razu włącza się odbiornik i nie da się zrobić wyłącznika bo jak daje wyłącznik przed silnik to po włączeniu w ogóle silnik nie działa!
    Jak to inaczej podłączyć, help!!!

0
  • #4 31 Gru 2010 21:44
    cezars65
    Poziom 24  

Witam. Na moje to ten mały zielony pakiecik akumulatorów nie jest potrzebny. Bynajmniej ja u siebie w sanvie VG400 odbiornik i silnik napędowy zasilam z jednego żródła, konkretnie jest to akumulator żelowy.Nie wiem co ty tam masz za wynalazek ten regulator ? Czy on jest wyposażony w tzw. układ BEC. Owszem ten mały pakiecik to się używa jak masz do odbiornika tylko podłączone serva, to on wystarczy aby je zasilić .Natomiast jak zamiast jednego serva w to miejsce podłączasz regulator obrotów , kóry ma sterować pracą silnika , to niestety tak jak pisałem musi on -regulator mieć BEC ( układ pozwalający na zasilanie np. silnika napędowego np.9.6v tzw. 7 celi , a z kolei odbiornika napieciem ok.5.0v. Widzę kolego u ciebie słabą wiedzę na te tematy , musisz poszperać i trochę poczytać na temat RC....

0
  • #5 31 Gru 2010 22:15
    barti.dk
    Poziom 12  

Ok. Dzięki. Ale jak w takim układzie wpiąć wyłącznik??

0
  • #6 23 Sty 2011 22:32
    czubi82
    Poziom 12  

Hej ! Wyłącznik daj szeregowo do zasilania regulatora - o ile jest z BECem.

0
  • #7 31 Lip 2016 10:44
    barti.dk
    Poziom 12  

Dziękuje, rozwiązany.

0