Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Pioneer BCT 1530 zawiesza się

motorkraft 31 Dec 2010 00:12 2491 4
    motorkraft
    Level 9  
    Posiadam 2 dekodery Pioneer BCT 1530. Ponieważ wgrywąjac soft oryginalny zarówno poprzez kable jak i jtag'a nie mam opcji wyszukiwania szybkiego wgrałem ostatnie dostepne oprogramowanie generatora z lista. Oprogramowanie jednak zawiesza sie na oryginalnej karcie Cyfry+. Co jest przyczyną. Czy należy zmienić coś w ustawieniach menu serwisowego? Proszę o pomoc.

Dodano po 2 [minuty]:

Dodam, że wielokrotnie wgrywałem różne softy. Nie wiem czemu jak wgrywam oryginał, nawet ten z opisem "szybkie wyszukiwanie" to nie wgrywa mi listy kanałów a wyszukiwanie jest standardowe- wolne. Wgrywam JTAGiem z zachowaniem wszelkich parametrów. (Soft punkt 2002, parametry 60000000 i 200000, lista punkt 7003, 7FE00000 i 100000 oraz eprom) Walczę już z tematem 2 dień a czytajac posty na różnych forach widze że sporo jest z tym modelem problemów by przywrócić go do oprogramowania fabrycznego bądź przynajmniej do edukacyjnego ale zeby wszystko płynnie chodziło na nowej karcie C+. Może komuś udało sie rozwiązać ten problem. Prosiłbym wówczas o pomoc. Dzięki

dodano: 31 Gru 2010 08:45

Czy ktoś zna jakies inne rozwiązanie bo na ile mam pojecie w tym temacie to ta podpowiedz raczej wiele nie pomoże. Dodam od siebie ze C+ nie wysyła już aktualizacji oprogramowania tak ze jakiekolwiek oczekiwania na kanale edusat czy inne tego typu podpowiedzi nie bedą prawdziwe..
    User removed account
    User removed account  
    motorkraft
    Level 9  
    Niestety mam problem z zalogowaniem sie na forum Lakiego. Teraz w akcie desperacji usiłuje odpalic TNK na tych dekoderach bo mam tez karty tego operatora i tez mam problem. Oprogramowanie i lista sie wgrywaja lecz na ekranie ciemnosc... Sylwester czeka mnie bez telewizji :(
    motorkraft
    Level 9  
    Po 2 dniach zmagań udało mi sie osiągnąć sukces. Wgrałem oryginał z tym że problem polegał w tym iż wgrywałem go poprzez Pioniero 5 a nie Pioniero 4 dedykowane dla 1530. Widać miało to znaczenie. Udało mi sie uruchomic swoją 15-tke a za wszelką pomoc serdecznie dziękuję. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich użytkowników serwisu oraz dla moderatora :)