Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z instalacją (brak driverów) do USB Bluetooth.

31 Gru 2010 15:55 3981 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem kupiłem - Adapter USB Bluetooth EA 1010 firmy Esperanza - Windows XP PL SP3 za diabła nie che mi wykryć urządzenia. nieznane urządzenie i koniec. BlueSoeila zainstalowałem i tez nie wykrywa urządzenia Bluetooth pomimo że adapter jest włożony w port USB.
    Bardzo proszę o pomoc jeżeli koś ma jakieś uniwersalne drivery do USB tego typu.

Wszystkim czytającym ten temat życzę Szczęśliwego Nowego 2011 Roku !!!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Czy Windows jest jakąś mutacją? Jeżeli tak, to jaką?
  • Poziom 2  
    Windows XP PL standard SP3 zainstalowany. System legalny 100% zarejestrowany w Microsoft. Wszystko do tej pory chodziło bez problemów. Poprawki wgrywane na bieżąco.
    Może to badziewko USB Adapter Esperanza jest skopany ? pozyczyłem podobny od kolegi i działał bez problemu Windows go wykrył. Dałem mu swój ta Esperanze i u niego działą. Nie wiem w czym problem.

Może będziesz mógł mi pomóc.
  • Poziom 12  
    Może weź te drivery co ma kolega
  • Poziom 15  
    Spróbuj podłączyć i usunąć go w menedżerze urządzeń. Potem podłącz z powrotem. System sobie powinien zainstalować nowsze sterowniki.
  • Poziom 2  
    Dzięki wszystkim za rady i pomoc. Już uruchomiłem miałem "zwaloną" Winde. Skończyło się na reinstalacji. Teraz jest OK a przy okazji i notebook śmiga, pozbyłem się śmieci z 2 lat.