Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIONEER TS-W12PRS jaki wzmacniacz pod niego

31 Gru 2010 16:17 1221 2
  • Poziom 8  
    Posiadam taki głośnik TS-W12PRS Właściwości: Moc maksymalna 1.200 Watt Nominalna moc wejściowa 300 Watt Pasmo przenoszenia 15 - 2.000 Hz Najniższy rezonans częstotliwościowy (Hz) 24 Hz Skuteczność (1W/1m) 92 dB Rozmiar głośnika niskotonowego (cm) 30 cm Kompozytowy stożek niskotonowy z włóknami aramidowymi Podwójne 4-omowe cewki drgające: 2 lub 8 omow Przedni VCCS (System chłodzenia cewki drgającej) Terminale Pozłacane Rekomendowana zamknięta obudowa (Litry) 28
    i Mam takie zapytanie co o nim sądzicie i jaki wzmacniacz do niego na razie lezy mi w szafie a bardzo mało opini jest o nim i dostępność też mała na alegro wogóle jeszcze nie widziałem
  • Poziom 8  
    Zrobilem caly sprzet radio pioneer dh3000 na przod wzucilem glosniki odseparowane 16cm na tyl hertz 5x7 auto mondeo tuba ta co na wstepie pioneer ts-w12prs a do tego wzmacniacz magnata 500W daje rade ale nie ma duzo mocy jeszcze w 8ohm podlaczone na jaki wzmacniacz by bylo warto zmienic czy moze na jakis 5 kanalowy na razie wszystko pod radio oprocz tuby pioneera
  • Poziom 8  
    No i zakupiłem wzmacniacz Axton C109 Monoblock 420W RMS powinno napedzic pionkaTS-W12PRS 300W RMS w 2 Ohm a mam pytanie czy da rade podłączyć pod tego magnata two 500W po dwa głośniki na jeden kanał jest stabilny do 2 Ohm
    jeden kanał Auditor Rip 165 60W RMS + Hertz ECX 570 70W RMS oba mają po 4 Ohm