Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Automatyka i Robotyka prosze o pomoc

as250058 31 Dec 2010 22:27 1071 4
    as250058
    Level 9  
    Mam pytanie jestem w 3kl gim i wybieram się do technikum elektronicznego-technik elektronik spec-automatyka przemysłowa potrzebuję jakiejś książki o automatyce i robotyce pomożecie????
    Qujav
    Level 22  
    Jeżeli jeszcze nie ogarniasz zbytnio elektroniki to na początek proponuje książke Piotra Góreckiego, Mikrokontrolery dla początkująchych.
    RAV_AUDIO
    Level 21  
    Coś dla elektronika...

Wojciech Głocki "Układy Cyfrowe"
    Barbara i Marek Pióro "Podstawy elektroniki 1 i 2"

Te książki są bardzo dobre ale w mojej szkole mam takich nauczycieli że zaginają autorów i wyśmiewają się z tego co tam piszą:D

Ps. jestem na profilu elektronicznym o profilu automatyka i robotyka;D
    Karolo
    Level 11  
    RAV_AUDIO wrote:
    Coś dla elektronika...

Wojciech Głocki "Układy Cyfrowe"
    Barbara i Marek Pióro "Podstawy elektroniki 1 i 2"

Te książki są bardzo dobre ale w mojej szkole mam takich nauczycieli że zaginają autorów i wyśmiewają się z tego co tam piszą:D

Ps. jestem na profilu elektronicznym o profilu automatyka i robotyka;D

Skoro książka "Podstawy elektroniki" jest dobra, to ty chyba nie widziałeś dobrej książki, ta książka to śmiech na sali... beznadziejne i szczątkowe informacje, ale to tylko moja opinia:|
    RAV_AUDIO
    Level 21  
    Kolego "Karolo" masz rację, te książki w dobrych szkołach maja złą opinię, nie ze względu na ilość informacji w nich podanych a na sposób przekazania treści który jest dość zawiły;/ Jednak dla kogoś w trzeciej klasie gimnazjum który myśli o podjęciu nauczania w technikum elektronicznym te książki są dobre aby zapoznać się z tematami.

Poza tym nad książkami można gdybać i wiele pisać o każdej z nich. Moim zdaniem jednak są to jakieś propozycje i może z nich skorzystać. Jako gimnazjalista na pewno po przeczytaniu takiej lektury odpowie sobie na pytanie : "Czy nie porywam się z motyka na Księżyc"...