Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Munchen RD104- po każdym włączeniu napis DEMOMODE

mamix4 01 Sty 2011 13:07 990 2
  • #1 01 Sty 2011 13:07
    mamix4
    Poziom 14  

Radio jest z kartą,na wyświetlaczu pojawiło się CARD ERR.Metodą zwarcia nóżek na procesorze przyuczyłem kartę,ale przy każdym włączeniu pojawia się na chwilę napis DEMOMODE.Radio reaguje bardzo wolno na wciskanie klawiszy i nie trzyma ustawień DSC ani AUDIO.Wymieniłem rezonator 4 Mhz oraz wykasowałem pamięć 24c08 ale to nie pomogło.Procesor w zewnętrznym programatorze -brak połączenia.Jest to stary dobry poczciwy blaupunkt ze sprawnym wyświetlaczem i CD ,szkoda było by go spisać na straty.

0 2
  • #2 02 Sty 2011 18:26
    djlj24
    Spec od car audio

Wszystko wskazuje na zablokowany procesor. Pytanie czy stało się wcześniej czy w trakcie nieudolnej akcji omijania zabezpieczenia - może sam procesor został uszkodzony elektrycznie w czasie tego zwierania. Pamięć w panelu nie jest odpowiedzialna za ustawienia audio - z tego co pamiętam to trzyma jedynie nastawy płyt (ewentualnie ustawienia koloru).
    Pozostaje jedynie dobry programator, w którym można odblokować procesor i następnie zaprogramowanie właściwym programem.
    Swoją drogą skoro była oryginalna karta wystarczyło tylko poczekać i radio by samo odpuściło - ewentualnie jedynie wymyć i poprawić styki.

0
  • #3 30 Mar 2011 11:11
    mamix4
    Poziom 14  

Kolega zrezygnował z naprawy.

0
  Szukaj w 5mln produktów