Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagłośnienie do 11-12mkw prostąkątny pokój.pomysły?

krzysiekdr 01 Sty 2011 15:03 649 1
  • #1 01 Sty 2011 15:03
    krzysiekdr
    Poziom 12  

Witam.
    Chcę zrobić bądź kupić kolumienki/monitorki +sub(chyba, że nie będzie potrzebny bo bass i zejścia będą ok) do pokoju 11-12 mkw około 2,65x4,25. Na nagłośnienie plus amplituner najlepiej z rds i pilotem(używany) chcę wydać 1000-1200zł. Rozmawiałem z kolegą Uszol_1990 polecił monitorki, które sam robił na arn150 plus arv104. Problem, że nie ma tych arnów do kupienia.

Chcę słuchać na nich muzyki-od Rocka po Techno słucham wszystkiego co mi się spodoba, plus oglądać filmy, słuchać czasem radia. Chciałbym aby oglądając film jak by uderzył piorun go poczuć:).
    Proszę o doradzenie co kupić lub złożyć aby grało to naprawdę dobrze- nie chcę wydać pieniążków w błoto i zmieścić się w tej kwocie.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

0 1
  • #2 02 Sty 2011 09:41
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

ARV jest beznadziejnym głośnikiem. TVM nadal produkuje wszystkie głośniki ze swojej oferty, jednak nikt nie jest zainteresowany sprzedażą na polskim rynku. Powód? Zbyt wygórowane ceny. :idea:

Proponuję przeczytać ten temat:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1187043.html

Za pozostałe pieniążki można kupić na prawdę dobry wzmacniacz, na przykład arcam alpha a 5 (jednak bez pilota i rds :D ). Tuner dokupisz sobie w przyszłości.

0