Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Serwis premk.us co sadzicie, macie jakies problemy ?

brolypl 01 Jan 2011 22:14 693 1
    brolypl
    Level 10  
    Witam nie wiem czy dobrze trafilem z postem ale sprobuje tutaj. Posiadam konto w serwisie premk.us i od jakiegos miesiaca mam problem z transferem a mianowicie maks predkosc download z 1 parta nie przekracza 300kb/s a w listopadzie normalnie pobieralo ponad 650. zwracam sie do userow tego serwisu czy macie podobny problem czy jestem odosobniony ?
    pozdrawiam
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Kolejny serwis wyłudzający pieniądze, który sam nie ma nic, tylko korzysta z fileserve oraz turbobit. A obserwowane spowolnienia transferu mogą świadczyć o niepołaceniu przez premk konta, co skutkuje tym, że wszyscy "użytkownicy" premk korzystają naprawdę z darmowych kont na fileserv i turbobit.
    Bardzo jest wiarygodny gdyż można się skontaktować poprzez konto mailowe na darmowym serwerze o2 oraz pisząc na gg, bo podany jest numer. Natomiast siedziby firma już nie posiada.
    Cytat z regulaminu:
    4. Odpowiedzialnoć administracji serwisu
    Korzystanie z serwisu odbywa się wyłącznie na ryzyko osób korzystających. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za:
    a) pliki wgrywane przez użytkowników.
    b) utratę danych wynikających z awarii serwera
    c) straty pośrednie, bezpośrednie lub szkody
    d) zakłócenia podczas pobierania (niskich prędkościach, brakiem połączenia, zerwaniami połączenia) wynikające problemami infrastruktury
    e) skutki wynikłe z ujawnienia przez Użytkownika osobom trzecim danych umożliwiających korzystanie z Premk.Us

Mało, że nie odpowiadają za nic, to jeszcze nie potrafią własnego regulaminu napisać poprawnie po polsku.
    Podsumowując: serwis zrobi to co będzie chciał, parametry transmisji będą takie, jak serwis sobie wymysli albo jak im wyjdzie, a użytkownicy mogą się ...... no, wiadomo co mogą.