Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać dane z karty microSD

02 Sty 2011 00:48 4003 4
  • Poziom 9  
    witam.
    Mam taki problem.
    Kupiłem nowa karte do aparatu, stara wyciagnełem i schowałem(bo juz została zapełniona) jakies tydzien temu.
    Dzis wziełem wsadziłem ja do adaptera i do czytnika kart zeby scignac jakies fotki zaczełem kopiowac i wyskoczył mi błąd to wziełem pomin za chwile znów bład i znów pomin. Za chwile wyciagnelem czytnik z USB chyba w czasie kopiowania.
    Po jakims czasie wsadziłem czytnik zeby skopiowac i juz mi wyskoczyło smieszne nazwy folderów itp. Jak odzyskać dane z karty microSD
    pisze ze z 2GB mam wolne 1GB jak karta micro SD była cała zajeta fotkami.
    Uzył programu PC Inspector File Recovery wykryło mi oczywiscie zdjecia nie wszytskie ale i tak podglad tych zdjec jest niedostepny.
    co mmoge jeszcze zrobic ??
    Czy lepiej zainwestowac w dysk przenosny i tam sobiekumulowac wszytskie fotkii itp.

Popraw błędy!
    [jankolo]
    [/mod]
  • Poziom 18  
    Ostatnio miałem to samo ale z kartą xD z Olympusa okazało się, że odeszła do krainy wiecznych napięć, nie odzyskałem ani jednej foty:/ teraz zgrywam wszystko na płyty DVD i jestem spokojny.

A dysk swoją drogą też dobry pomysł, ale pamiętaj dysk to dysk może w każdej chwili paść jak karta SD a płytki dopóki nie porysujesz etc. to zawsze będzie przechowywać wspomnienia;)

pozdr
  • Poziom 9  
    oj nie powiedziałbym ze z płytkami to tak na 100%.
    Ostatnioo chciałem zainstalowac windowsa od nowa i wziełem płytke VERBATIM cdr na ktorej byl wypalony (oczywiscie orginalny)wkladam do napedu a tu płytka czysta,a gdzie wczesniej juz robilem windowsa z tej płytki.
    Kiedys tak samo mialem ale z DVD płytka.
    Miałem takie dwa przypadki.
    Czyli teraz zostało mi ja sformatowac i zobaczyc co dalej co nie ??
    to juz druga micro SD którami padła.
  • Poziom 17  
    Dla fotek możesz odpalić photorec (jest to mocne narzędzie odzyskujące w RAW)
  • Poziom 32  
    Ewentualnie ZAR. Również bardzo dobry programik do zdjęć.