Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Szukam, kupię] Tranzystor montażu powierzchniowego 50n024

Grocki 02 Sty 2011 10:25 1878 11
    Grocki
    Poziom 11  
    Witam tak jak w temacie potrzebuje tranzystora do montażu powierzchniowego id: 50n024, wiecie gdzie dostane taki element w Warszawie? Jest sens szukać na giełdzie komputerowej?
    Jeśli ktoś się orientuje - jaka jest cena takiego elementu?

Czekam na odpowiedzi, dziękuję i pozdrawiam Grzegorz
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    koncza
    Poziom 11  
    Ja też szukam, staram się znaleźć jakiś zamiennik. Co do 50N024 to w Warszawie na giełdzie elektronicznej przy GUZ i na ul. Wolumen nie było. Może zna ktoś sklep internetowy z tym podzespołem?
    Pozdrawiam - Konrad
    Kamikazepl
    Poziom 14  
    Mam takie pytanie, w czym może się on znajdować?
    dluxea
    Poziom 24  
    Man taki ale z demontażu 50N024 to samo K3918
    Grocki
    Poziom 11  
    Hmm.... Ja również szukałem na Wolumenie i przy Głównym Urzędzie Statystycznym - niestety nie ma. Google też na wiele się nie zdaje. Moim zdaniem ten element nie jest dostępny w sprzedaży detalicznej. Jedynym ratunkiem jest demontaż starej płyty głównej lub zamiennik.

~~~~~~~~
    Pytanie do koncza.

Panie Konradzie - poszukuje Pan tego elementu ze względu na naprawę płyty głównej od Pana Andrzeja M. ? Jeśli tak jest to płyta kierowana do mnie :) Jestem Narzeczonym córki pana Andrzeja i najprawdopodobniej to właśnie Pan odzyskiwał dane z jej komputera, oraz naprawia ów płytę główna. Obawiam się że nie znajdziemy tego elementu. Od razu pytanie, jest pan w posiadaniu procesora AMD Athlon 64 bit x 2 rdzenie jego dokładna nazwa to AMD Athlon TM 64 X 2 .

Czekam na odpowiedz i
    Pozdrawiam Grzegorz.
    Kamikazepl
    Poziom 14  
    Nadziei nie można tracić:) Ja jeszcze poszukam wśród swoich. Proszę napisać może na jakiej to płycie jest. Ostatnio robię sobie lekkie zbiory z wylutu:)
    Grocki
    Poziom 11  
    Zgadza się, warto jeszcze popatrzeć za zamiennikiem możliwe że coś się trafi.
    Ja ze swojej strony zrobiłem tematy na kilku forach i czekam na odpowiedzi.
    Mam nadzieje że to da jakiś efekt.
    Pozdrawiam Grzegorz.
    koncza
    Poziom 11  
    A więc felerny element jest na płycie Gigabyte GA-8I915G-MF, w jego środkowej części. Pozdrawiam
    Kamikazepl
    Poziom 14  
    Mam 3 płyty na których jest sporo tych tranzystorów, dziś wieczorem odlutuje ich trochę. Ile ich potrzebujesz i ile zaoferujesz?;)
    Grocki
    Poziom 11  
    Dziękuje panu serdecznie.
    Pan Andrzej oraz oczywiście Pan mają u mnie dobre piwo :)
    W ramach rekompensaty mogę oddać Panu:
    Płytę główną S-Series AMD Socket AM2 M61PME-S2 + zintegrowany NVIDIA GeForce 6100 czyli NVIDIA NForce 430 parametry płyty całkiem ok :) Dual-Channel DDR2 po 800Mhz, złącze SATA 3gb/s karta sieciowa 10/100Mb/s LAN i oczywiście RoHS Combilant. Jest to płyta z serii S czyli z ,,Gaming Solutions". Z opcji Smart:
    Download Center, @Bios/Qflash, Smart Fan, Xpress Install, Boot Menu.
    Safe:
    Virtual DualBios, C.O.M (Corporate Online Menager, Bios setting Recovery, Xpress Recovery 2, HDD S.M.A.R.T, PC health system.
    Do płyty daje oryginalne cd's - sterowniki oraz Xpress Recovery, pudełko + instrukcje itp.
    Jeśli będą panu potrzebne również ramy jestem skłonny oddać 2x 1gb GoodRam lub Kingstone nie pamiętam jakiej częstotliwości nie chcę skłamać. Jak zobaczę dam znać na e-mail.
    Dziękuje Panie Konradzie.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Grodzicki.
    koncza
    Poziom 11  
    Co do tranzystorów to Pan Maciej mi je przesyła więc jak dostanę i wlutuję to napiszę czy działa. Pozdrawiam forumowiczów.
    Grocki
    Poziom 11  
    No i wszystko jasne i zrobione. Jeszcze raz dziękuje Panie Konradzie za pomoc również pozdrawiam forumowiczów i temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia Grzegorz Grodzicki :)