Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kontrola nad drugim komputerem w sieci za pomocą routera

02 Sty 2011 11:42 6024 6
 • Poziom 9  
  Witam,
  posiadam dwa komputery w domu, jeden to laptop połączony z internetem przez wifi w routerze Netgear DGN 2000 drugi to stacjonarny polączony do routera za pomocą kabla. Chciałbym z mojego laptopa mieć kontrole nad stacjonarnym. Czy jest to mozliwe? Jesli tak to prosze o pomoc.
 • Poziom 17  
  hermes-80 napisał:


  Program trochę drogi. Pulpit zdalny nie wystarcza ? Do jakich celów potrzebujesz tą kontrolę? Mam kilka programów do kontroli pracowników i dzieciaków w domu ale nie wiem czo o to Tobie chodzi.
 • Poziom 9  
  bardziej do kontroli rodzicielskiej
  zeby w trakcie kiedy ja pracuje na lapku mogłbym zajrzec co robia moje szkraby na kompie ( ale żeby nie wyswietal sie na stacjonarnym komunikat ze sa sprawdzani itd)
 • Poziom 43  
  Wszystkie takie programy są płatne:
  - Opiekun
  - Anti-Porn

  Za pomocą RealVNC widzisz pulpit obserwowanego kompa i nic nikomu się nie wyświetla, możesz okno zmniejszyć i pracując na lapku widzisz co się dzieje na pozostałych. Na obserwowanym instalujesz serwer VNC jako usługę, a szpiegujący ma Viewer VNC.
 • Poziom 17  
  Do kontroli mogę polecić oko szefa
  Programy co kolega polecił są dobre , ale przy starszych dzieciakach jak graja CS czy inne tam podobne to blokuje strony z grami, ponieważ jest tam treść związana z bronią itp. Ciekawą opcją programu jest to, że możesz sobie sprawdzić jakie strony czy programy były używane.