Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trzaski w głośnikach Logitech

GordonShamway 02 Sty 2011 18:30 2341 10
  • #1 02 Sty 2011 18:30
    GordonShamway
    Poziom 9  

Witam!! Mam problem z głośnikami komputerowymi Logitech a mianowicie słychać w nich trzaski jak się włącza i wyłącza światło, uruchamia się lodówka i itp. Mam je podłączone do listwy wraz z komputerem ale i również jak podłącze gdzie kolwiek też słychać trzaski. Przewód zasilający jest 2 żyłowy bez uziemienia może to ma jakieś znaczenie. Co byście poradzili na takową dolegliwość jakiś ups, lepsza listwa zasilająca??? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

0 10
  • #2 02 Sty 2011 19:14
    RAV_AUDIO
    Poziom 21  

A jak je podłączasz w łazience pod gniazdko pralki też słychać trzaski? :D
    Pytanie może śmieszne ale jak najbardziej poważne i na serio. Spróbuj:D Może masz za wiele odbiorników podłączonych w domu;)

0
  • #3 03 Sty 2011 14:16
    bulla666
    Poziom 13  

Było coś takiego że niektóre głośniki potrafią odbierać sygnały z otoczenia np. radiowe. W niektórych słychać rozmowy przez radio i takie tam. Może masz coś podobnego.

0
  • #4 03 Sty 2011 17:54
    Lukaszek_69
    Poziom 13  

A może coś więcej o tych głośnikach? Jaki model itp? Kiedyś jak kupowałem to okazywało się na różnych forach że niektóre, różnych firm mają różne niepożądane dolegliwości.
    Czy trzaski są od nowości?

0
  • #5 03 Sty 2011 18:37
    RoStER
    Poziom 30  

bulla666 napisał:
    Było coś takiego że niektóre głośniki potrafią odbierać sygnały z otoczenia np. radiowe. W niektórych słychać rozmowy przez radio i takie tam. Może masz coś podobnego.

Z tym się zgodzę, na moich głośnikach creative nie raz podczas pisania na gg odzywały się jakieś głosy lub nawet w grach :D.

Co do trzasków czy bolec w UPS jest uziemiony ? 3 kablem a nie z bolca do masy
    oraz instalacja w domu.

0
  • #6 03 Sty 2011 23:55
    GordonShamway
    Poziom 9  

Tak jak podłącze pod gniazdko od pralki też słychać. Model głośników to Logitech X-530i trzaski występują od nowości. I czasami może to śmieszne słyszę jakieś ruskie radio jak mam je ściszone całkowicie :) Niestety nie mam ups tylko napisałem czy może ktoś próbował podłączać przez takowe urządzenie i jakie były rezultaty.

0
  • #7 04 Sty 2011 00:07
    Lukaszek_69
    Poziom 13  

Tak się składa że jestem posiadaczem modelu X-540(działały już w wielu mieszkaniach bezproblemowo) a różnica między tymi dwoma modelami była między innymi przez pilota i oczywiście wygląd. Zatem sugeruje podłączyć je w jakimś innym budynku i jeżeli problem będzie się powtarzał to najprościej będzie odesłać na gwarancję bo rozumiem że kolega nie ma ich długo skoro od początku tak działają.
    Pozdrawiam!

0
  • #8 04 Sty 2011 15:42
    patrykpeczek1
    Poziom 24  

Jeżeli chodzi o trzaski w tych głośnikach to jest wada fabryczna tego modelu. w X 540 już jest to naprawione.
    Często w nocy słychać ruskie radio w nich..
    Niestety, głośniki jak na swoją cenę są rewelacyjne poza tą wadą.
    Pozdro

0
  • #9 07 Sty 2011 16:42
    GordonShamway
    Poziom 9  

Zgadza sie słysze ruskie radio czyli nic na to nie poradzicie? Szkoda a myślałem że może ktoś próbował przez jakąś lepszą listwe podłączać albo może przez ups by coś pomogło?

0
  • #10 07 Sty 2011 23:51
    bulla666
    Poziom 13  

Miałem x540 jakieś 2 lata temu a wtedy płaciłem za nie 45 funtów więc tanio bo teraz są przesadzenie drogie 91 funtów na tej samej stronie. Zmieniłem je na logitech z5500 i muszę powiedzieć że wymiatają równo. Płaciłem za nie 192 funty a teraz stoją po 240 obniżone z 255 funtów. Strasznie głośniki poszły w górę. Polecam ci oba zestawy chociaż cena x540 jest już nieopłacalna chociaż na amazonie stoją po 72 funty. Nie wiem jak w polsce ale wiem że tu w anglii sprzęt jest bardzo tani więc myślę że w polsce cena będzie podobna albo i większa.

0
  • #11 15 Sty 2011 22:24
    GordonShamway
    Poziom 9  

Kolego nie chodzi mi o kupno nowych głośników ale o to żeby coś poradzić na te trzaski. Widzę że chyba nikt nie ma takiego problemu jak ja i chyba nawet tego samego modelu głośników bo jak wspominał lolega parę postów wyżej niby takie trzaski występują tylko w x-530 logitecha.

0
  Szukaj w 5mln produktów