Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Clio 3 15.DCI 2008 - komputer,elektryka

03 Sty 2011 04:39 2501 3
  • Poziom 2  
    Witam. Posiadam Renault Clio 3 1.5 dci. dzis gdy rano bylo -8 to wł autko i tak rozgrzewałem z 10 min, po kilku przejechanych km nagle zaczely sie wygaszac same swiatla, zegar od obrotomierza skakał od 0 do 5 i tak non stop a temperatura tak samo. na wyświetlaczu pojawiło sie na czerwono STOP , pokazała sie kierownica na pomaranczowo i jednoczesnie migało coś niby od poduszek ze nie ma i tez na pomaranczowo, przerazilem sie co to moze byc , po czym chcialem wygasic silnik, trzymając kluczyki w ręku auto nadal chodzilo i powtarzalo cykasnie swiateł itd. czy ktos tu jest w tym dobry i mi zdradzi w czym jest problem? wiem ze musze zmienic olej to napewno a czy to ma cos z tym wspolnego?, czy silnik sie zagrzewa bo juz stary olej? po kilku minutach auto samo wygasło a pod maską nadal cos brzęczało.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Problem z akumulatorem, alternatorem lub głównym przewodem zasilającym albo masą.
  • Poziom 2  
    przed odpaleniem auta tego dnia zeby nie czekac az szyba sie odmrozi to polałem wiadro gorącej wody na szybe i moze gdzies nalecialo i jest zwarcie? rozmawialem z kolegą i mowil mi żeby powyjmowac wszystkie bezpieczniki i wlozyc ponownie, tylko nie wiem czy to cos da
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie da.