Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Renault Megane I 96 1.6e 90KM

loktomek 03 Sty 2011 09:28 1969 2
  • #1 03 Sty 2011 09:28
    loktomek
    Poziom 9  

Witam. mam następujący problem otóż po wjechaniu w zaspę ponieważ drogowcy nie byli w stanie odśnieżyć drogi moja Megi mnie zawiodła. Obroty silnika zaczęły mi skakać pomiędzy 500 a 1500 i po chwili samochód zaczął się dusić i zgasł, i nie można go odpalić. silnik kręci lecz nie chce odpalić. postał pół dnia i udało mi się go odpalić lecz po kilkunastu sekundach problem się powtórzył. Znów dałem mu odpocząć i potem znów próbowałem odpalił i obroty zaczęły skakać pomiędzy 1000 a 2000. Dodatkowo zauważyłem że z wydechu wywaliło dużo sadzy czarnej no i trochę wody. Czy mógłby mi ktoś p[pomóc i podpowiedzieć co zrobić by Megana wróciła do poprzedniego stanu działania ?

0 2
  • #2 03 Sty 2011 10:40
    RobertLodz09
    Poziom 29  

A co już sprawdzałeś ? Tylko próbujesz ją "odpalić" czy już coś "robiłeś" ?Jak masz słabe pojęcie o silniku i jego układach (wnioskuje bez urazy z zadanych pytań) to lepiej zaholuj auto do warsztatu samochodowego. Bedzie szybko i skutecznie! Pozdrawiam!

0
  • #3 03 Sty 2011 10:55
    loktomek
    Poziom 9  

Co zrobiłem ? wymieniłem filtr powietrza wyczyściłem przepustnice, wraz z mechanikiem posprawdzaliśmy czujniki i wszystko jest ok. filtr paliwa tez jest wymieniony. Mechanik który mi pomagał też nie wie co jest grane.jedynce co zauważyłem to zbiera się woda w obudowie filtru powietrza

0