Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router Pentagram CERBERUS P 6361

03 Jan 2011 15:42 2971 6
  • Level 9  
    Witam, chciałbym podzielić łącze 4mb/s Aster na 4 osoby, które łączą się przez ten router radiowo, tak aby każda osoba miała do dyspozycji 1mb/s. Czy istnieje taka możliwość i czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to zrobić. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
  • Level 43  
    Z tąd się nie da pobrać. W tądzie nic nie ma.

Potrzebujesz innego urządzenia, by wykonać podział łącza. Netlimiter sobie ktoś wyłączy i tyle masz. WRT54G z softem Tomato np, albo jakiś asus też z możliwością wgrania Tomato. Dodatkowo dostaniesz prio po usługach.
  • Level 9  
    nie potrzebuje innego urządzenia, ten router ma wszystko co potrzeba. Już sobie podzieliłem tak jak chciałem :) pzdr.
  • Level 9  
    Witam, mam problem z tym routerem, mianowicie ludzie którzy są do niego podłączeni radiowo mają strasznie wolnego neta, Ci którzy łączą się przez kabel mają loozik. Zamieszczam zdjęcie z ustawieniami WLAN, może coś jest nie tak.

http://img413.imageshack.us/img413/2536/pentagramj.jpg
  • Level 15  
    Być może masz coś takiego, że ograniczyłeś za bardzo radiowy, a na kabelku ograniczenia nie dałeś . Chyba że masz taki router, że raz dzielisz na radio i kabel.
  • Level 9  
    zbindowałem adres MAC karty sieciowej z IP na stałe i ograniczyłem przez IP, zarówno ludzi przez kabel jak i radiowo. Czy z tymi ustawieniami które podałem na zdjęciu jest wszystko Ok?