Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo 1,8 TDI 99r,ciągłe świecenie kontrolki poduszki.

Stefanek1 11 Paź 2004 21:54 2012 4
  • #1 11 Paź 2004 21:54
    Stefanek1
    Poziom 26  

Witam.
    Jak ominąć ten feler, ciągłe swiecenie się /mruganie/ diody na desce wskazującej wybitą poduszkę.
    Może jest jakiś chip, aby w momencie przekręcenia kluczyka diodka zaświeciła, ale póżniej aby już zgasła pomimo, ze poduszka jest wybita i ma zaślepkę.
    Jest to rozwiązanie potrzebne mojemu siostrzeńcowi w Paryżu, nie może podobno uzyskać przegladu technicznego.
    Ten szkopuł / świecenie/ denerwuje chyba wszystkich takich co zamiast poduszki maja zaślepki, więc musi być chyba na to jakieś rozwiązanie, zakup poduszki - nie .
    Pozdrawiam i czekam na pomoc.

0 4
  • #2 13 Paź 2004 22:04
    Stefanek1
    Poziom 26  

Nie wierzę, że nikt tego problemu nie ma w swoim aucie.
    Dopisuję ten poscik, aby znalazł się na początku, to może znajdzie się jakaś dobra dusza i pomoze.

Pozdr.

0
  • #3 13 Paź 2004 22:33
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 14 Paź 2004 00:51
    mariusz

Poziom 15  

W Paryżu jest na pewno wiele warsztatów, w których pracują Polacy. Oni wiedzą jak się to robi. Pozdrawiam.
    A tak na marginesie: taki proceder jest nielegalny i zagrożony sankcjami prawnymi.

0
  • #5 14 Paź 2004 08:42
    Stefanek1
    Poziom 26  

Witam ponownie.
    Nie pomyślałem o nieuczciwych sprzedawcach.
    Rzeczywiście jest to trochę naciągane, wiec niech mój siostrzeniec sam sobie z tym poradzi i znajdzie rozwiazanie na miejscu.
    Chociaż tak myślę, jeśli już to robią 'handlarze' to tutaj jak powiesz to rozwiazanie, to i tak tym nic nie zepsujesz ani pomożesz.
    Nieuczciwi i tak będą robić 'swoje', a człowieka wybawiłbyś z klopotu.

Myślę sobie co zrobić aby diodka mrugnęła na dzień dobry. a póżniej się wygasiła.

Ale , dzięki za odpowiedzi.

Pozdr.

0