Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NOKIA 3100-PROBLEM Z SOFTEM

DJF1 11 Oct 2004 22:10 969 5
    DJF1
    Level 22  
    Znajomy kupil sobie taka nokie z kablem i programami do niej,i zaczol cos mieszac na kompie.Narobil tak ze jak sie nacisnie klawisz ''idz do''lub jak sie wejdzie do menu i tez jest ten skrot to fon sie wylancza i widac na wyswietlaczu tylko kreski stanu naladowania baterji.Przyszedl z tym problemem do mnie i przyniusl kabel i programy,ale ja nie wiem czy po pierwsze o jest dobry kabel i czy da sie nim ta usterke naprawic,no i jak to zrobic.Mysle ze tu jest cos z softem ale czy kabel odpowiedni i co on mogl zrobic ze tak sie stalo.
    picador
    Level 33  
    na początek przywróć ustawienia jabryczne z pokładu aparatu , jak to nie pomoże pozostaje zmiana oprogramowania np Griffinem , jeżeli jest na gwarancji to oodaj do serwisu , za free zmienią soft :wink:
    Kristoff10
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Raczej wątpię aby ustawienia fabryczne coś tu dały ale spróbować nigdy nie zaszkodzi, tak jak napisał picador raczej czeka Cię wizyta w serwisie. Wystarczy że wgrają soft (Griffin, Twister, LP2002, itp) i będzie po problemie.
    Kristoff10
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Mógł coś powgrywać co robi błąd, mógł Oxygen uwalić fona, jest trochę możliwości.