Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

laguna I 1.8 benzyna 97r. robi sie choinka po lewej stronie

03 Jan 2011 22:56 2580 8
  • Level 2  
    Witam,robi mi sie choinka po lewej stronie auta,jak włącze kierunek lewy to przebija na swiatła przeciwmgielne,a jak wcisne hamulec to kierunek mryga jakby żarówka od kierunku była spalona, i dzieje sie to tylko po lewej stronie auta.
    Co to może być i gdzie tej usterki szukać ?
    Będę ogromnie wdzieczny za pomoc
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Rozebrać lampy tył, rozebrać kostki, wyczyścić oraz dogiąć styki w kostce.
  • Level 2  
    Tam już szukałem wszystkie kostki przejżałem i z tyłu jak i sprzodu i dalej to samo
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    No to brak/słaba masa na tylne lampy.
  • Level 2  
    ok dzieki sprubuje jeszcze raz wszystkie styki przeczyscic
  • Level 21  
    Też bym stawiał na lewą tylną lampe miałem tak kiedyś i masa była tak wypalona ze kostke musiałem przerobić i od tego czasu jest ok
  • User removed account  
  • Level 2  
    Dzięki koledzy juz wszystko działa ok
    Za czołem tak jak wasze rady od tylnej lampy wszystkie styki konektory nawet żarówki zmieniłem i to jednak nie była tylna lampa wiedz postanowiłem wszystkie kostki poczyścić jeszcze raz i sprawdzać co sie dzieje od punktu A do Z i oto zrobiło sie rozwiązanie problemu była to przednia lampa trochę to dziwne skoro wcześniej ją tez czyściłem ale jednak widocznie preparat którego używałem musiał być zastosowany w większej ilości.
    Wiedz czy przednia czy tylnia lampa to bez różnicy trzeba wszystko przejrzeć i przeczyścić starannie a efekt będzie