Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

reset komputera w kolko...

mielan100 04 Sty 2011 17:22 1574 10
  • #1 04 Sty 2011 17:22
    mielan100
    Poziom 8  

Witam od 2 dni mam taki problem ze , gralem w csa 1.6 i nagle komp mi sie zawiesil i gdy wzialem restart od tamtej pory mam tak ze przed ladowaniem windowsa [tym paskiem czyli chyba jak jest sprawdzanie dysku , mam xp] to w tym momencie komputer sie sam resetuje i wlacza znowu i reset..i tak w kolko! sprawdzalem juz na 2 innych dyskach i jest to samo;/ karta graficzna napewno dobra , procesor tez oraz ramy[1x kostka 2 gb i przekladalem juz ja w 2 slota] kolega troche probowal mi pomoc i wylozyl baterie 2x i nawet zmienil ze swojego komputera i tak to samo... dodam ze przy wlaczaniu kompa nie da sie wejsc nawet do boot menu ;o i windowsa sie takze nie da zrobic...moze to bios jest zrabany czy cos nie wiem co mam robic w tej sytuacji ;( bo jest ten moment ze wykrywa mi dvd , dysk i nagle czarny ekran i ten malutki "_" w lewym gornym rogu i odrazu restart tak jakby wogole dysku nie sprawdzalo albo byl on uszkodzony ale nie jest...a czasami nie ma tego sprawdzania dysku i odrazu restart po momencie wykrywania dvd i dysku.. Prosze bardzo o pomoc bo juz nie mam z tym sil ! dodam ze w kompie wszystko wykrywa to chyba wszystko jest w 100% sprawne.A i nie wiedzialem czy napisac w hardware czy software wiec napisalem tutaj [z gory przepraszam].Z gory dziekuje za pomoc.

0 10
  • #2 04 Sty 2011 17:41
    maciex1993
    Poziom 14  

Sprawdź czy czasem przycisk reset nie jest cały czas wciśnięty.

0
  • #3 04 Sty 2011 17:42
    mielan100
    Poziom 8  

nic nie jest wcisniete ;o resetuje sie ciagle w tym samym momecie a nie odrazu po wlaczeniu

0
  • #6 05 Sty 2011 15:39
    mielan100
    Poziom 8  

odlaczylem dysk i nie zapytalo o dysk ;o... a wogole jakby byl kondensator zepsuty jakis czy cos to trzeba cala plyte glowną do wymiany? czy co..:P

sprzet :
    dysk 320 GB
    procek dwu rdzeniowy intel e5200 2.5 ghz
    ram 2 gb
    zasilacz 420W

na pamiec znam tylko tyle ;/ ale postaram sie potem dokladnie opisac caly sprzet i najwyzej edutuje...

0
  • #7 05 Sty 2011 15:41
    kukil
    Poziom 9  

włącz komputer naciskaj F8 w liście trybów awaryjnych wybierz ''Nie uruchamiaj ponownie po awarii'' jak pokaże się BSOD zrób mu zdjęcie i wstaw do tematu

0
  • #8 05 Sty 2011 15:52
    mielan100
    Poziom 8  

pf naciskam f8 ale nic sie nie dzieje . restart jest:) restart jest pod pokazaniu ze wykrywa dysk i dvd i restart po tym ... jedynie do biosa sie da wejsc.

0
  • #10 05 Sty 2011 17:10
    mielan100
    Poziom 8  

hm a Ramy? sprawdze ramy , zasilacz bo dysk jest napewno dobry oraz karta graf no i procek tez: p wiec jak zasilacz bd dobry i ramy to pozostaje plyta? : /

0
  • #11 05 Sty 2011 17:25
    adamadi33
    Poziom 43  

Odpowiedz na pytania innych użytkowników.

0