Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tuner ADB 2850 TNK HD i Antena Telkom-Telmor

Gieesi 04 Jan 2011 17:36 2541 3
    Gieesi
    Level 11  
    Witam posiadam tuner jak w temacie chcę kupić taką oto antenę http://www.telmor.pl/Anteny/DIGITmax_HD-antena_szerokopasmowa ze wzmacniaczem jak podłączę po wejście w Tunerze antenowe to czy się nic nie uszkodzi? Nie mogę znaleźć informacji czy wychodzi na złączu antenowym zasilanie . Co jeśli wychodzi?
    matis057
    Level 33  
    Jeśli tuner obsługuje DVB-T MPEG4 to żaden problem. Tylko, że w Łodzi nie nadaje żaden nadajnik cyfrowy. Musisz poczekać kilka miesięcy.
    Gieesi
    Level 11  
    matis057 wrote:
    Jeśli tuner obsługuje DVB-T MPEG4 to żaden problem. Tylko, że w Łodzi nie nadaje żaden nadajnik cyfrowy. Musisz poczekać kilka miesięcy.

Chodzi mi tylko o to że np. jeśli na wyjściu tunera jest 5v a zasilacz wzmacniacza ma 12v to się nic nie popsuje. Chciałem kupić antenę, którą złapię sygnał z innych nadajników. Mieszkam na Zachodzie Łodzi na Złotnie. Obecnie mam antenę kierunkową 19 elementową w kierunku EC-4 oraz drugą VHF w kierunku nadajnika w Zygrach na TVP1 obie podłączone do symetryzatora. To może lepiej A T X - 55w ze wzmacniaczem? Odpada na pewno ATX-91 ze względu na wymiary. A montaż tego wszystkiego będzie na dachu kamienicy niestety w czole jej będą inne anteny.

Proszę niezwłocznie usunąć linki do aukcji.
    Regulamin pkt. 10.11.
    GM
    matis057
    Level 33  
    Mam tuner podłączony do anteny ze wzmacniaczem 12V i tuner daje na wejściu antenowym 5V i jakoś nic mi się z nim nie działo.