Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwny dzwięk przy zwolnieniu pedału gazu. Skoda O2

04 Sty 2011 21:47 2216 3
  • Poziom 10  
    Witam, może to moje pedantyczne przewrażliwienie ale po walce z plastikami w środku dzisiaj podczas trasy dostrzegłem dziwny dźwięk który mnie nie pokoi. Wiec podczas jazdy np 80km/h puszczając pedał gazu na 4 biegu (na tym biegu najbardziej słychać), kiedy obroty spadną do 1800obr/min minute słychać takie bardzo delikatne tarcie tylko żeby to usłyszeć muszą być idealne warunki ściszone radio, wyłączony wentylator i prosta droga żeby nie było odgłosów ze zewnątrz. Dodam, że gdy wcisnę sprzegło wszystko milczy. Podczas przyspieszania ten dzwięk też słychać, tak jak wcześniej pisałem najbardziej na 4 biegu. Ale to naprwde trzeba się dobrze przysłuchać. Skrzynia sucha, biegi wchodzą bardzo dobrzez nie ma z nim problemów. 1.9 TDI skrzynia Piątka. Z góry dziękuje za odpowiedz.
  • Poziom 21  
    No kolega to przewrazliwiony jest chyba nie ma auta idealnego żeby bylo cicho jak w nocy
  • Poziom 10  
    Ale mam nadzieje, że to się skrzynia nie rozlatuje?? Lub łożysko oporowe. Tylko co ciekawe jak się wciśnie sprzęgło to wszystko jest ok.
  • Poziom 31  
    Może odzywa się skrzynia ale do tego aby się rozleciała może być jeszcze daleka droga .Łożysko oporowe wykluczam.